Ocena strony 7

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
odszkodowania powypadkowe Warszawa

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc osobom fizycznym oraz prawnym. Do szeregu naszych usług wlicza się między innymi obsługa działalności gospodarczej, sprawy rozwodowe, karne, spadkowe, majątkowe oraz windykacyjne, wykroczenia czy odszkodowania powypadkowe, a wszystko to na terenie miasta Warszawa.

395
0
2
Komornik sądowy Warszawa Wola

Prowadzimy kancelarię, która zajmuje się prowadzeniem spisu inwentarza, sporządzaniem protokołu stanu faktycznego lub wydawaniem orzeczenia przed rozpoczęciem procedury sądowej. Nasz komornik sądowy ma swoje biuro przy ulicy Górczewska 200 C lok. 257, gdzie nasi klienci mają dogodny dojazd własnym samochodem oraz komunikacją publiczną.

427
0
3
Biuro ochrony

Zajmujemy się nie tylko bezpieczeństwem mienia oraz naszych Klientów, ale również sprzątaniem obiektów publicznych. Biuro ochrony dostosuje swój plan działania w oparciu o wytyczne Klienta. Nasze usługi kierujemy do obiektów przemysłowych i magazynowych oraz domów jednorodzinnych na osiedlach i innych.

148
0
4
Adwokat Warszawa centrum

Ostatnio najczęściej zatrudnianą osobą jest adwokat. Warszawa zapewnia wszystkim firmom dostęp do szerokiego rynku usług prawnych. Dzięki temu właściciele i kadra menedżerska mają pewność, że biznes rozwija się harmonijnie i bez podejrzeń o ewentualne naruszenia prawa o to dba przecież adwokat. Warszawa można uznać za przykład, w jaki sposób należy zabezpieczać od strony prawnej firmy i ich działalność. Nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres usług prawnych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

150
0
5
Wiązki samochodowe

Jedną z usług oferowanych przez nasz zakład jest skup oraz recykling odpadów przemysłowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz niezawodne maszyny, które umożliwiają nam profesjonalny odzysk metali kolorowych z takich przedmiotów jak wiązki samochodowe, przewody telekomunikacyjne i elektryczne, a także cewki telewizyjne. Poza tym możemy zapewnić dzięki naszym urządzeniom, że utylizacja przeprowadzana jest na najwyższym poziomie z troską o otaczające nas środowisko naturalne. Oferujemy atrakcyjne ceny.

275
0
6
Porady prawne Kielce

Świadczymy wsparcie zarówno przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym, na terenie Kielc i okolic. Oferujemy porady prawne, w których skład wchodzi wsparcie z zakresu sporządzania umów, pozwów oraz innych dokumentacji. Dodatkowo pomagamy w prowadzeniu wszelkich negocjacji i przeprowadzaniu audytów.

99
0
7
Adwokat Wola

Każdy adwokat z naszego zespołu specjalizuje się w innej dziedzinie prawa. Wśród prowadzonych postępowań, którymi zajmujemy się w celu świadczenia pomocy naszym klientom, znajdują się postępowania z zakresu m.in. prawa administracyjnego, cywilnego czy też rodzinnego. Nasza kancelaria zlokalizowana jest na ulicy Bema 87/27 na warszawskiej Woli.

274
0
8
Prawo bankowe Katowice

Do specjalizacji prawników prowadzących w Katowicach własną kancelarię radców prawnych należy m.in. prawo bankowe, zamówień publicznych, gospodarcze, handlowe, cywilne, a także prawo pracy. W ramach działalności biura prowadzone są także sprawy o odszkodowania za szkody górnicze, a także udzielane są porady prawne.

413
0
9
Umowa o najem okazjonalny

Jedną z form, z którymi mogą się Państwo spotkać podczas poszukiwania mieszkania jest najem okazjonalny. Umowa umożliwiająca jego zawiązania może dotyczyć wyłącznie wynajmu lokalu mieszkaniowego na cele mieszkaniowe, a przy tym właściciel nie może prowadzić działalności gospodarczej w zakresie wynajmowania lokali. W przygotowanym przez eksperta prawa artykule zamieszczone zostały niezbędne informacje dotyczące tego tematu, m.in. Jakie dokumenty należy przygotować ? Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?

596
0
10
Radca Prawny Grodzisk Mazowiecki

W ramach prowadzonej w Grodzisku Mazowieckim własnej kancelarii radca prawny świadczy usługi, takie jak kompleksowe porady, sporządzanie wzorów umówi i innych dokumentów, a także reprezentowanie klientów przed sądem bądź urzędem, które związane są przede wszystkim z prawem pracy, cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, nieruchomości, czy też podatkowym oraz wekslowym. Prawnik, a także współpracujący z nim adwokaci, zajmują się obsługą klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego.

200
0
11
Usługi krawieckie Toruń

Nie wyrzucaj ubrań, które na Ciebie nie pasują! Profesjonalne poprawki mogą całkowicie odmienić wizerunek sukienki, spodni czy płaszcza. Oferujemy usługi krawieckie - rekombinacje, naprawy oraz wymiany zamków i podszewek. Nasz salon mieści się w Toruniu, gdzie przyjmujemy klientów z nawet najbardziej nietypowymi pomysłami na odzież.

145
0
12
kancelarie frankowe

Kredyt denominowany lub indeksowany w szwajcarskiej walucie spowodował problemy u wielu osób. Tego typu sprawami zajmują się kancelarie frankowe, których prawnicy posiadają bieżącą wiedzę na temat praw i przepisów z tym związanych. Zapewniamy pomoc obejmującą analizę umowy, a także reprezentację w sporze z bankiem.

177
0
13
Certyfikacja IFS

Jeśli Twoja firma działa w branży spożywczej, a obszar prowadzonej działalności obejmuje wiele krajów, koniecznie zdecyduj się na objęcie Twoich produktów certyfikatem IFS. Jest to Standard Bezpieczeństwa Żywności, potwierdzający, że Twoje produkty są w pełni zdrowie i z całą pewnością nie zaszkodzą konsumentom.

193
0
14
zawodowy obrońca karny

Nasza kancelaria świadczy pomoc skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zawodowy obrońca karny w niektórych postępowaniach stanowi niezbędny podmiot pomagający rozstrzygnąć sprawę na korzyść klienta. Działamy na terenie Słupska oraz okolic (Ustka, Sławno, Darłowo, Miastko, Lębork).

336
0
15
Łódź adwokat

Można się do nas zwrócić w takich sprawach jak uzyskanie świadczeń alimentacyjnych, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, rozwód, separacja, ustanowienie władzy rodzicielskiej i inne sprawy podlegające pod prawo rodzinne. Na terenie Łodzi adwokat naszej kancelarii udziela porad prawnych i pomaga sporządzać stosowne dokumenty.

140
0
16
Sprawy o ubezwłasnowolnienie

Kancelaria zajmuje się doradztwem oraz reprezentacją klientów w zakresie prawa rodzinnego. Adwokat świadczy pomoc w regulacji takich kwestii jak rozwód i separacja, opieka nad dziećmi, kształtowanie władzy rodzicielskiej, roszczenia alimentacyjne i inne. Prowadzi również sprawy o ubezwłasnowolnienie.

336
0
17
Komornik sądowy Ostrów Wielkopolski

Funkcjonariusz publiczny wykonujący orzeczenia wymiarów sprawiedliwości to komornik sądowy. Nasza kancelaria w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się zabezpieczeniem roszczeń, egzekwowaniem spłaty należności oraz licytacjami. Mogą to być licytacje ruchomości, nieruchomości, a także innych praw majątkowych.

208
0
18
Adwokat rozwody Olsztyn

Nasza kancelaria jest zlokalizowana w Olsztynie i zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Nasz adwokat pomaga w przypadku rozwodów z orzeczeniem o winie i bez orzeczenia o winie. Pomaga także w sprawach związanych z podziałem majątku czy zasądzeniem alimentów na rzecz jednego z małżonków.

324
0
19
Radca prawny Toruń

Do dziedzin prawa, którymi zajmuje się adwokat z Torunia, zalicza się m.in. prawo rodzinne. W ramach prowadzonej przez siebie kancelarii radca prawny świadczy takie usługi, jak doradztwo, sporządzanie pism i umów, mediacje oraz występowanie przed sądem w roli pełnomocnika klienta. Prawnik zajmuje się sprawami rozwodowymi, o podział majątku, wyznaczenie opiekuna małoletnich dzieci, a także o alimenty.

117
0
20
Sprzątanie terenów zewnętrznych

Nasza firma kompleksowo zaopiekuje się utrzymaniem i zadbaniem o Twoją działkę, plac lub inny grunt. Oferujemy usługi takie jak sprzątanie terenów zewnętrznych oraz ich odśnieżanie. Zajmiemy się też pielęgnacją zieleni a także zakładaniem nowych kwietników czy trawników. Dzięki nam, otoczenie Twojej firmy stanie się jej wizytówką.

581
0
21
Kancelaria prawna

Kancelaria prawna to miejsce, w którym mogą Państwo zasięgnąć porady prawnej związanej z Państwa życiowymi kłopotami lub problemami. Często udzielamy porad prawnych w przypadku rozwodu, otrzymania spadku, przyznania praw do opieki nad dzieckiem, ale także udzielamy porad z zakresu prawa autorskiego oraz prawa pracy.

288
0
22
Notariusz

Świadczę usługi z zakresu doręczania oświadczeń, spisywania protokołów oraz sporządzania aktów poświadczenia dziedziczenia. Ponadto, jako notariusz jestem upoważniona do przyjmowania na przechowanie pieniędzy, dokumentów oraz papierów wartościowych. Moja kancelaria w Strzegom otwarta jest w dniach roboczych, jednak można ustalić inny termin drogą telefoniczną.

127
0
23
Prawo spadkowe Mińsk Mazowiecki

W chwili śmierci najbliższej osoby nabywamy szereg przywilejów i obowiązków na mocy sporządzonego wcześniej testamentu. Wszystkie te sprawy reguluje prawo spadkowe. Kancelarię prowadzimy w Mińsku Mazowieckim. Podczas spotkania z Państwem służymy pomocą w zakresie zniesienia współwłasności, uznania zachowku, a także przyjęcia lub odrzucenia dziedziczonego majątku. Należy pamiętać, że dziedziczymy nie tylko dobra materialne, ale i zadłużenia.

427
0
24
Notariusz w Krakowie

Alicja Brandys - osoba prowadząca czynności notarialne na terenie miasta Kraków. Oferujemy kompleksowe usługi - sporządzanie aktów, doręczanie oświadczeń a także przechowywanie ważnych dokumentów. Powierzając nam swoją sprawę możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany w sposób wyjątkowy, co może zapewnić Ci tylko najbardziej doświadczony notariusz w Krakowie.

410
0
25
Kancelaria Radcy Prawnego

To właśnie w Kancelarii Radcy Prawnego swoją praktykę zawodową wykonuje adwokat Maciej Puk. Preferuje on różnorodne zagadnienia, związane z działalnością na podstawie prawa pracy, antywindykacyjnego, administracyjnego, handlowego, rodzinnego i wielu, wielu innych. W zakresie swoich usług posiada również możliwość windykacji należności dłużników, działania związane z odszkodowaniami, czy prawem medycznym. Odwiedź oficjalną stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami oferty. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu!

160
0
26
Prywatne przedszkole Warszawa

Chcecie, aby Wasze dziecko stale przebywało pod opieką doświadczonych pedagogów? Zapiszcie swojego maluszka do naszej placówki. Zadbamy o to, by uczestniczyło w ciekawych zajęciach rozwojowych oraz o to, by dobrze i bezpiecznie się bawiło. Nasze prywatne przedszkole działa w Warszawie - serdecznie zapraszamy!

82
0
27
Prawo handlowe

Jedną z domen zespołu adwokatów ze Szczecina jest prawo handlowe i gospodarcze. W ramach działalności kancelarii adwokackiej zajmujemy się udzielaniem porad prawnych i reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach związanych z prawem spółek, nieruchomości, karnym, czy też prawem cywilnym i rodzinnym. Jako prawnicy uczestniczymy również w negocjacjach handlowych.

338
0
28
Adwokaci Suwałki

Wsparcie, którego jest wstanie udzielić suwalska kancelaria prawna to pomoc zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych. Adwokaci zazwyczaj podejmują się jedynie tych spraw, w których się specjalizują. Jednak adw. Justyna Lewandowska posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw o różnym charakterze. Jest w stanie reprezentować swoich Klientów, doradzać im, jak również pomagać im w kompletowaniu i przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji. Wspiera także jako pełnomocnik w trakcie negocjacji i rozpraw.

389
0
29
kancelaria radcowska Bydgoszcz

Pomagamy naszym klientom w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Kancelaria radcowska działa na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, separacji, pozyskiwania alimentów, spadków czy unieważniania testamentów. Wspieramy również w procesach sądowych obejmujących błędy lekarskie i kosmetyczne.

84
0
30
Ozonowanie

Wiele osób próbuje, najczęściej nieskutecznie, pozbyć się nieestetycznego zagrzybienia, które pojawia się na ścianach. Firma Erpol może przeprowadzić ozonowanie. Jest to skuteczna metoda, dzięki której można się również pozbyć uporczywych brzydkich zapachów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej wspaniałej oferty.

57
0
31
Meble drewniane producent

Nieprzebrany wachlarz najprzeróżniejszych wyrobów jest największą cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa. Obejmuje on nieskończenie wiele akcesoriów, w tym np.: meble drewniane producent, stelaże do łóżka, meble z litego drewna, zestawy meblowe, łóżko piętrowe, łóżka drewniane dla młodzieży. Poręczamy stu procentowe zadowolenie z prowadzonego działania, które z całą pewnością będzie satysfakcjonujące oraz owocne.

329
0
32
Grzejniki Kermi

Przeglądając oferty producentów grzejników łatwo znaleźć można dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe, które są bardzo duże i jednocześnie bardzo drogie. Nie sprawdzają się w małych polskich mieszkaniach. Są za to dostępne grzejniki Kermi, które spełniają identyczne funkcje, a ich wygląd jest lepszy niż starego typu kaloryferów.

211
0
° © www.argentina.info.pl