Ocena strony 7

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Pomoc prawnicza

Jedną z usług, które oferuje kancelaria adwokacka, jest pomoc prawnicza. Obejmuje ona między innymi odzyskanie zobowiązań finansowych, błędy w sztuce medycznej, sporządzanie dokumentów na potrzeby postępowań procesowych, mobbing w pracy, alimenty, rozwody i separacje, ustalanie ojcostwa i zrzekanie się rodzicielstwa.

330
0
2
Komornik sądowy Szczecin

Grzegorz Rudkowski to komornik sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie. Pełniąc funkcję publiczną zajmuje się wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych w drodze przymusu egzekucyjnego. Prowadzi spisy inwentarzy i spisuje protokoły na potrzeby procesów sądowych. Przeprowadza też licytacje zajętych dóbr.

465
0
3
Obsługa prawna Łódź

Zadaniem mecenasów współtworzących kancelarię z siedzibą w Łodzi jest również obsługa prawna firm. W ramach tej usługi radcowie zajmują się sprawami dotyczącymi zagadnień prawa gospodarczego, handlowego, pracy oraz administracyjnego. Zajmują się także obsługą spraw dotyczących zamówień publicznych, własności intelektualnej i przemysłowej, a także bankowości. Do ich kompetencji należy sporządzanie oraz opiniowanie gotowych wzorów umów i regulaminów, a także pełnienie roli pełnomocnika lub obrońcy Klienta.

357
0
4
Czynności notarialne

W naszym biurze oferujemy sporządzenie aktów notarialnych, poświadczenia dziedziczenia i sporządzania poświadczeń. Podejmowane przez nas czynności notarialne dotyczą europejskiego poświadczenia spadkowego. Ponadto doręczamy oświadczenia, spisujemy protokoły, a także sporządzamy protesty weksli i czeków.

308
0
5
Porady prawne Szczecin

Kancelaria świadczy usługi dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Porady prawne mogą dotyczyć zakresu kodeksu cywilnego, administracyjnego, gospodarczego oraz spadkowego. Prowadzimy również doradztwo z zakresu pomocy de minimis i publicznej. Kancelaria w Szczecinie podejmuje się również reprezentacji klientów (biznesowych, indywidualnych oraz instytucjonalnych).

253
0
6
Porady prawne Świdnica

Przyjmujemy Klientów, potrzebujących pomocy z zakresu kodeksu pracy, cywilnego, rodzinnego i innych. Oferujemy porady prawne, reprezentację stron przed sądami wszystkich instancji, prowadzimy sprawy rozwodowe, alimentacyjne i spadkowe a także windykację oraz egzekucję należności i alimentów. Kancelaria znajduje się w Świdnicy.

591
0
7
Adwokat - sprawy cudzoziemców

Jesteśmy kancelarią, która prowadzi swoje biuro w Warszawie. Sprawy cudzoziemców, należą do zakresu naszych usług i prowadzi je nasz adwokat. Świadczymy pomoc dotyczącą m.in. zezwoleń na pobyt stały i czasowy oraz na pracę, rejestrację spółek czy przedłużeń wizy. Ponadto, pomagamy w sporządzaniu odwołań od decyzji wojewody lub szefa urzędu.

534
0
8
Prawnicy Gdańsk

W kancelarii Semeniuk Sidorowicz Szczepaniak czekają na Państwa prawnicy udzielający pomocy osobom fizycznym jak również podmiotom gospodarczym i przedstawicielom instytucji i organizacji. Zapraszamy do biura znajdującego się w Gdańsku e a także do kontaktu z nami poprzez telefon bądź pocztę elektroniczną.

137
0
9
Loterie promocyjne

W ramach podejmowanych przez nas działań jesteśmy w stanie zająć się obsługą gier hazardowych, takich jak np. loteria promocyjna czy audiotekstowa. Organizacja przez Kancelarię Radcy Prawnego Artura Muranowicza zapewnia sprostanie wszystkim wymaganiom formalnym. Zapewniamy także pełen nadzór nad jej przebiegiem.

513
0
10
kancelaria radcowska Bydgoszcz

Pomagamy naszym klientom w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Kancelaria radcowska działa na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, separacji, pozyskiwania alimentów, spadków czy unieważniania testamentów. Wspieramy również w procesach sądowych obejmujących błędy lekarskie i kosmetyczne.

84
0
11
Kancelaria radcy prawnego Bydgoszcz

Wspieramy m.in. przedsiębiorców startujących ze swoim biznesem oraz większe i mniejsze firmy w zakresie kodeksu pracy, gospodarczego czy odszkodowań. Kancelaria radcy prawnego działa w Bydgoszczy oferując doradztwo długoterminowe, jak i jednorazową pomoc w obszarze ochrony informacji, spraw sądowych i administracyjnych.

51
0
12
Prawo karne

Kancelaria w Bydgoszczy świadczy pomoc przy przestępstwach i wykroczeniach regulowanych przez prawo karne oraz karno-skarbowe. Zajmujemy się m.in. przygotowywaniem pism procesowych i aktów oskarżenia, sporządzaniu wniosków, doradztwem i reprezentowaniem klienta. Pomagamy na wszystkich etapach postępowania sądowego.

562
0
13
Porady prawne w Łomży

Specjalizuje się w odszkodowaniach i postępowaniu karnym, a od stycznia 2010 roku jest członkiem Izby Adwokackiej. Świadczy porady prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i różnorodnych instytucji w zakresie kodeksu rodzinnego, rzeczowego, cywilnego, gospodarczego i polityki cenowej. Udziela wsparcia w sprawach sądowych na terenie Łomży.

191
0
14
Kancelaria Prawo autorskie

Świadczymy wsparcie między innymi w sytuacjach spornych w zakresie produkcji filmowej i znaków towarowych. Oferowana przez naszą kancelarię pomoc obejmuje również prawo autorskie, czyli ochronę utworów. Uczestniczymy w negocjacjach oraz sporządzamy umowy licencyjne i opinie w sprawie naruszenia przepisów wynikających z osobistych i majątkowych regulacji.

391
0
15
Komornik Bydgoszcz

Oczywiście zawsze najlepiej jest próbować załatwiać zwrot wierzytelności drogą polubowną. Są jednak sytuacje, w których dłużnik wyraźnie unika kontaktu, nie chce się porozumieć i nie płaci należnych rat. Gdy wierzyciel nie ma już innego wyjścia, może udać się do sądu. Sąd, po rozpatrzeniu wszelkich okoliczności wyda tytuł wykonawczy stanowiący nakaz spłaty zadłużenia. Krzysztof Ścibich to komornik sądowy w Bydgoszczy, który sporządza wnioski o egzekucję na podstawie tytułów wykonawczych i odzyskuje należne kwoty.

263
0
16
Adwokat rozwody Łódź

Do obowiązków prowadzącego w Łodzi kancelarię adwokacką adwokata dr Mariusza Olężałka należy m.in. udzielanie kompleksowych porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie dokumentów, reprezentowanie klientów przed sądem, czy też przygotowywanie pism procesowych. Ponadto zakres jego działalności obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, pracy, rodzinne, karne, karno-skarbowe, czy też gospodarcze.

154
0
17
Porady prawne Bydgoszcz

Wśród dziedzin prawa, w których specjalizują się adwokaci z Kancelarii Arkadiusza Pikulika, znajdą Państwo m.in. prawo rodzinne, spadkowe, nieruchomości, czy też gospodarcze. Porady prawne udzielane są jednak nie tylko w tradycyjny sposób w oddziałach w Toruniu czy Bydgoszczy, lecz także on-line lub przez telefon.

498
0
18
Odwołanie ZUS

Bardzo trudno jest jednostce zmierzyć się z systemem i biurokracją. Jednak takie działania jak odwołania ZUS, czy też wnioski kasacyjne dotyczące innych decyzji urzędowych wcale nie muszą zostać skazane na niepowodzenie. Ich przygotowaniem zajmie się nasza Kancelaria. Zadbamy również o odpowiednie prowadzenie sprawy.

256
0
19
Polisolokaty odzyskiwanie

Zajmujemy się świadczeniem pomocy z zakresu kodeksu pracy, cywilnego, administracyjnego oraz wielu innych. Kancelaria prawnicza Szeja i Wspólnicy oferuje Klientom także odzyskiwanie polisolokaty. Jest to opłata likwidacyjna, często wygórowana, narzucana przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Reprezentujemy Klientów przed Sądem i zawieramy ugody.

557
0
20
Pościel z polaru

Każdy komplet pościeli z polaru dostępny w naszej ofercie, cechuje się pięknym, starannym wykonaniem. Będzie się on pięknie prezentował w Państwa sypialni. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo, oferty. Więcej informacji o naszych produktach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

491
0
21
Drzwi techniczne ze stali

Polecamy oferowane przez nas drzwi techniczne ze stali, jakie wyróżniają się dźwiękoszczelnością. Stanowią w obszarze przemysłu niezwykle wytrzymałe i solidne rozwiązania do wybranych pomieszczeń. Wszystkie modele, znajdujące się w naszym asortymencie, to produkty przeciw;pożarowe oraz przeciwwłamaniowe.

47
0
22
Ozonowanie

Wiele osób próbuje, najczęściej nieskutecznie, pozbyć się nieestetycznego zagrzybienia, które pojawia się na ścianach. Firma Erpol może przeprowadzić ozonowanie. Jest to skuteczna metoda, dzięki której można się również pozbyć uporczywych brzydkich zapachów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej wspaniałej oferty.

57
0
23
Meble drewniane producent

Nieprzebrany wachlarz najprzeróżniejszych wyrobów jest największą cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa. Obejmuje on nieskończenie wiele akcesoriów, w tym np.: meble drewniane producent, stelaże do łóżka, meble z litego drewna, zestawy meblowe, łóżko piętrowe, łóżka drewniane dla młodzieży. Poręczamy stu procentowe zadowolenie z prowadzonego działania, które z całą pewnością będzie satysfakcjonujące oraz owocne.

329
0
24
Grzejniki Kermi

Przeglądając oferty producentów grzejników łatwo znaleźć można dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe, które są bardzo duże i jednocześnie bardzo drogie. Nie sprawdzają się w małych polskich mieszkaniach. Są za to dostępne grzejniki Kermi, które spełniają identyczne funkcje, a ich wygląd jest lepszy niż starego typu kaloryferów.

211
0
25
Zgrzewarka do folii

Wtedy tez wielu ludzi decyduje się na robienie różnego rodzaju sałatek jako akompaniament do głównych dań, serwowanych przy stole. Zimą za to można bez przeszkód jeść surówki. Przydaje się wówczas zgrzewarka do folii. Czasami zdarza się, że pakowanie surówek odbywa się w plastikowe woreczki, które maja zdolność do tego, że pękają. Potem cała surówka może wylać się w torbie.

596
0
° © www.argentina.info.pl