Ocena strony 7

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Biuro detektywistyczne Wrocław

Namierzanie miejsca pobytu osób ukrywających się, uprowadzonych, zaginionych, wykrywanie zdrady małżeńskiej, zdobywanie dowodów i informacji na potrzeby postępowań sądowych - biuro detektywistyczne CUD we Wrocławiu to profesjonalna obsługa dochodzeń. Działamy dyskretnie, skutecznie i szybko. Oferujemy przygotowanie dokumentacji i dowodów, które pomogą Ci doprowadzić sprawę do końca. Podejmujemy się również spraw gospodarczych i ubezpieczeniowych.

299
0
2
Adwokat Krzysztof Gazda

Zapraszamy do odwiedzenia biura prawnego, prowadzonego przez adwokata Krzysztofa Gazda. To osoba, która preferuje pomoc prawną wszystkim osobom, które chcą między innymi złożyć pozew o rozwód, czy bronić się przed oskarżeniem. Zachęcam do wstąpienia na moją stronę internetową, na której zawarte są najważniejsze informacje dotyczące działalności. Zawsze kieruję zasadami etyki oraz sprawiedliwości. Zachęcam do współpracy wszystkie osoby, potrzebujące pomocy obrońcy, bądź pełnomocnika w sprawach prawnych.

484
0
3
Biuro detektywistyczne

Mieszczące się we Wrocławiu i działające na terenie całej Polski biuro detektywistyczne oferuje profesjonalną pomoc w zakresie poszukiwania osób, obserwacji mienia, a także analityki procesowej i sprawach gospodarczych. Prowadzimy sprawy spadkowe oraz rozwodowe, a także wywiad gospodarczy. Dysponujemy doświadczeniem w pionie kryminalnym policji oraz wykształceniem prawniczym i menedżerskim, a uzupełnieniem naszej oferty jest prowadzenie specjalistycznych szkoleń dla firm oraz instytucji.

509
0
4
Adwokat od spraw rodzinnych Warszawa

Prowadzona przez nas kancelaria znajduje się w Warszawie. Nasz adwokat od spraw rodzinnych zajmuje się prowadzeniem rozwodów i separacji, podziałem majątku, a także ustalaniem władzy rodzicielskiej. Dodatkowo zajmuje się przygotowywaniem dokumentów dotyczących wysokości alimentów na rzecz małoletnich dzieci.

61
0
5
Sprzątanie terenów zewnętrznych

Nasza firma kompleksowo zaopiekuje się utrzymaniem i zadbaniem o Twoją działkę, plac lub inny grunt. Oferujemy usługi takie jak sprzątanie terenów zewnętrznych oraz ich odśnieżanie. Zajmiemy się też pielęgnacją zieleni a także zakładaniem nowych kwietników czy trawników. Dzięki nam, otoczenie Twojej firmy stanie się jej wizytówką.

581
0
6
Kancelaria prawna

Kancelaria prawna to miejsce, w którym mogą Państwo zasięgnąć porady prawnej związanej z Państwa życiowymi kłopotami lub problemami. Często udzielamy porad prawnych w przypadku rozwodu, otrzymania spadku, przyznania praw do opieki nad dzieckiem, ale także udzielamy porad z zakresu prawa autorskiego oraz prawa pracy.

288
0
7
Notariusz

Świadczę usługi z zakresu doręczania oświadczeń, spisywania protokołów oraz sporządzania aktów poświadczenia dziedziczenia. Ponadto, jako notariusz jestem upoważniona do przyjmowania na przechowanie pieniędzy, dokumentów oraz papierów wartościowych. Moja kancelaria w Strzegom otwarta jest w dniach roboczych, jednak można ustalić inny termin drogą telefoniczną.

127
0
8
Dezynsekcja Warszawa

Jeśli planujesz pozbyć się niechcianych owadów z Twojego otoczenia to czeka Cię dezynsekcja. Warszawa, choć jest niezwykle nowoczesnym miastem, nie jest jednak wolna od pluskiew czy innych owadów. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi dezynsekcyjne. Zachęcamy do odwiedzin strony oraz skorzystania z naszej oferty!

108
0
9
Prawo spadkowe Mińsk Mazowiecki

W chwili śmierci najbliższej osoby nabywamy szereg przywilejów i obowiązków na mocy sporządzonego wcześniej testamentu. Wszystkie te sprawy reguluje prawo spadkowe. Kancelarię prowadzimy w Mińsku Mazowieckim. Podczas spotkania z Państwem służymy pomocą w zakresie zniesienia współwłasności, uznania zachowku, a także przyjęcia lub odrzucenia dziedziczonego majątku. Należy pamiętać, że dziedziczymy nie tylko dobra materialne, ale i zadłużenia.

427
0
10
Notariusz w Krakowie

Alicja Brandys - osoba prowadząca czynności notarialne na terenie miasta Kraków. Oferujemy kompleksowe usługi - sporządzanie aktów, doręczanie oświadczeń a także przechowywanie ważnych dokumentów. Powierzając nam swoją sprawę możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany w sposób wyjątkowy, co może zapewnić Ci tylko najbardziej doświadczony notariusz w Krakowie.

410
0
11
Specjaliści prawa pracy

Profesjonalna i rzetelna obsługa prawna to wizytówka naszej firmy. Dbając o reputację naszych klientów pomagamy im w rozwiązaniu najróżniejszych problemów natury prawnej. Propozycja naszej firmy obejmuje takie dziedziny jak: prawo pracy, rodzinne oraz cywilne. Zapewniamy o rzetelnym i profesjonalnym podejściu do każdego klienta, bez względu na to, w jakiej sprawie się do nas zgłasza. Gwarantujemy również dyskrecję w działaniu.

415
1
12
regulamin sklepu internetowego

Jeśli potrzebny jest Wam przygotowywany przez specjalistów regulamin sklepu internetowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych prawników, którzy wskażą na zasady i obowiązki korzystania z Waszych usług sprzedażowych przez użytkowników w Internecie.

192
0
13
Big Bag na gruz

W ofercie naszej firmy znajdują się worki typu Big Bag na gruz i odpady remontowe. Ten rodzaj elastycznego pojemnika występuje w dwóch objętościach (0,5 i 1,0 m3), a jego maksymalny udźwig to 2 tony. Zaletą torby jest jej mobilność (może być ona przenoszona) oraz wygoda użytkowania. Nasze przedsiębiorstwo dostarcza worki remontowe pod wskazany adres, zapewniając ich wywóz we wskazanym terminie.

150
0
14
Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Jeśli potrzebna jest Państwu kancelaria adwokacka, Bydgoszcz to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo naszą kancelarię, którą prowadzi Adwokat Sławomir Szymański. Biuro specjalizuje się w licznych obszarach, jak na przykład prawo gospodarcze, podatkowe, cywilne, karne, administracyjne, a także w obrębie innych, pochodnych gałęzi prawa.

170
0
15
Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk

To właśnie w Kancelarii Radcy Prawnego swoją praktykę zawodową wykonuje adwokat Maciej Puk. Preferuje on różnorodne zagadnienia, związane z działalnością na podstawie prawa pracy, antywindykacyjnego, administracyjnego, handlowego, rodzinnego i wielu, wielu innych. W zakresie swoich usług posiada również możliwość windykacji należności dłużników, działania związane z odszkodowaniami, czy prawem medycznym. Odwiedź oficjalną stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami oferty. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu!

160
0
16
Prywatne przedszkole Warszawa

Chcecie, aby Wasze dziecko stale przebywało pod opieką doświadczonych pedagogów? Zapiszcie swojego maluszka do naszej placówki. Zadbamy o to, by uczestniczyło w ciekawych zajęciach rozwojowych oraz o to, by dobrze i bezpiecznie się bawiło. Nasze prywatne przedszkole działa w Warszawie - serdecznie zapraszamy!

82
0
17
Prawo handlowe

Jedną z domen zespołu adwokatów ze Szczecina jest prawo handlowe i gospodarcze. W ramach działalności kancelarii adwokackiej zajmujemy się udzielaniem porad prawnych i reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach związanych z prawem spółek, nieruchomości, karnym, czy też prawem cywilnym i rodzinnym. Jako prawnicy uczestniczymy również w negocjacjach handlowych.

338
0
18
Adwokaci Suwałki

Wsparcie, którego jest wstanie udzielić suwalska kancelaria prawna to pomoc zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych. Adwokaci zazwyczaj podejmują się jedynie tych spraw, w których się specjalizują. Jednak adw. Justyna Lewandowska posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw o różnym charakterze. Jest w stanie reprezentować swoich Klientów, doradzać im, jak również pomagać im w kompletowaniu i przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji. Wspiera także jako pełnomocnik w trakcie negocjacji i rozpraw.

389
0
19
Loteria promocyjna

W ramach podejmowanych przez nas działań jesteśmy w stanie zająć się obsługą gier hazardowych, takich jak np. loteria promocyjna czy audiotekstowa. Organizacja przez Kancelarię Radcy Prawnego Artura Muranowicza zapewnia sprostanie wszystkim wymaganiom formalnym. Zapewniamy także pełen nadzór nad jej przebiegiem.

513
0
20
kancelaria radcowska Bydgoszcz

Pomagamy naszym klientom w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Kancelaria radcowska działa na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, separacji, pozyskiwania alimentów, spadków czy unieważniania testamentów. Wspieramy również w procesach sądowych obejmujących błędy lekarskie i kosmetyczne.

84
0
21
Odwołanie ZUS

Bardzo trudno jest jednostce zmierzyć się z systemem i biurokracją. Jednak takie działania jak odwołania ZUS, czy też wnioski kasacyjne dotyczące innych decyzji urzędowych wcale nie muszą zostać skazane na niepowodzenie. Ich przygotowaniem zajmie się nasza Kancelaria. Zadbamy również o odpowiednie prowadzenie sprawy.

256
0
22
Drzwi techniczne ze stali

Polecamy oferowane przez nas drzwi techniczne ze stali, jakie wyróżniają się dźwiękoszczelnością. Stanowią w obszarze przemysłu niezwykle wytrzymałe i solidne rozwiązania do wybranych pomieszczeń. Wszystkie modele, znajdujące się w naszym asortymencie, to produkty przeciw;pożarowe oraz przeciwwłamaniowe.

47
0
23
Ozonowanie

Wiele osób próbuje, najczęściej nieskutecznie, pozbyć się nieestetycznego zagrzybienia, które pojawia się na ścianach. Firma Erpol może przeprowadzić ozonowanie. Jest to skuteczna metoda, dzięki której można się również pozbyć uporczywych brzydkich zapachów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej wspaniałej oferty.

57
0
24
Meble drewniane producent

Nieprzebrany wachlarz najprzeróżniejszych wyrobów jest największą cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa. Obejmuje on nieskończenie wiele akcesoriów, w tym np.: meble drewniane producent, stelaże do łóżka, meble z litego drewna, zestawy meblowe, łóżko piętrowe, łóżka drewniane dla młodzieży. Poręczamy stu procentowe zadowolenie z prowadzonego działania, które z całą pewnością będzie satysfakcjonujące oraz owocne.

329
0
25
Grzejniki Kermi

Przeglądając oferty producentów grzejników łatwo znaleźć można dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe, które są bardzo duże i jednocześnie bardzo drogie. Nie sprawdzają się w małych polskich mieszkaniach. Są za to dostępne grzejniki Kermi, które spełniają identyczne funkcje, a ich wygląd jest lepszy niż starego typu kaloryferów.

211
0
26
Zgrzewarka do folii

Wtedy tez wielu ludzi decyduje się na robienie różnego rodzaju sałatek jako akompaniament do głównych dań, serwowanych przy stole. Zimą za to można bez przeszkód jeść surówki. Przydaje się wówczas zgrzewarka do folii. Czasami zdarza się, że pakowanie surówek odbywa się w plastikowe woreczki, które maja zdolność do tego, że pękają. Potem cała surówka może wylać się w torbie.

596
0
° © www.argentina.info.pl