Ocena strony 7

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
rzeczoznawca nieruchomości

Wycena nieruchomości poza tym, że pomoże nam ocenić faktyczną wartość mieszkania lub domu, jest również niezbędna przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny. Warto również zaznaczyć, że nie bez znaczenia jest, kto pomoże nam ocenić wartość mieszkania, upoważnionym do tego jest bowiem tylko rzeczoznawca majątkowy. Zapraszamy do skorzystania z usług IK-Wyceny.

221
0
2
Prawo spółek

Zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem, jakim jest prawo spółek. Jedną z usług przez nas świadczonych jest doradztwo w wybraniu jak najlepszej formy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Udzielamy także różnego rodzaju pomocy, np. przygotowujemy statuty oraz umowy, a także dokonujemy ich rejestracji.

201
0
3
regulamin sklepu internetowego

Jeśli potrzebny jest Wam przygotowywany przez specjalistów regulamin sklepu internetowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych prawników, którzy wskażą na zasady i obowiązki korzystania z Waszych usług sprzedażowych przez użytkowników w Internecie.

192
0
4
Big Bag na gruz

W ofercie naszej firmy znajdują się worki typu Big Bag na gruz i odpady remontowe. Ten rodzaj elastycznego pojemnika występuje w dwóch objętościach (0,5 i 1,0 m3), a jego maksymalny udźwig to 2 tony. Zaletą torby jest jej mobilność (może być ona przenoszona) oraz wygoda użytkowania. Nasze przedsiębiorstwo dostarcza worki remontowe pod wskazany adres, zapewniając ich wywóz we wskazanym terminie.

150
0
5
Notariusze Łódź

W naszej kancelarii notarialnej pracują wyłącznie wykwalifikowani i sprawdzeni notariusze. Łódź to miasto, w którym zlokalizowaliśmy nasze biuro świadczące najwyższy poziom usług. Wszystkie zadania wykonujemy szybko i sumiennie, co przyniesie naszym klientom wiele powodów do zadowolenia. Przyjdź do nas i sprawdź.

497
0
6
Adwokat Toruń

Praktyka sądowa i życiowa doskonale pokazuje, że podczas brania udziału w procesach karnych cywilnych, znacznie większe szanse mają Państwo jeżeli reprezentuje was adwokat. Toruń to miasto, na terenie którego reprezentujemy swoich klientów. Rolą prawnika w procesie jest sporządzanie i opiniowanie dokumentacji, branie udziału w przesłuchaniach klienta oraz świadków w sprawie, a także reprezentowanie go przed organami sądowymi. Kluczową sprawą jest wcześniejsze ustalenie konsekwentnej linii obrony klienta.

137
0
7
utylizacja odpadów niebezpiecznych

Oferujemy pomoc w usuwaniu problematycznych śmieci. Jednym z obszarów naszej działalności jest utylizacja odpadów niebezpiecznych, takich jak sprzęt elektryczny, elektroniczny, itp. Wykonujemy także usługi w zakresie niszczenia dokumentów. Zapewniamy odbiór problematycznych produktów, a proces eliminacji odbywa się w zgodzie z obowiązującymi normami.

429
0
8
Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Jeśli potrzebna jest Państwu kancelaria adwokacka, Bydgoszcz to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo naszą kancelarię, którą prowadzi Adwokat Sławomir Szymański. Biuro specjalizuje się w licznych obszarach, jak na przykład prawo gospodarcze, podatkowe, cywilne, karne, administracyjne, a także w obrębie innych, pochodnych gałęzi prawa.

170
0
9
Wypowiedzenie umowy najmu mieszkania

Jeśli dopuszczamy możliwość odstąpienia od pisma pozwalającego lokatorowi na zamieszkiwanie w naszej nieruchomości, musimy zawrzeć taki zapis w piśmie przed podpisaniem go przez lokatora. Takie wypowiedzenie umowy najmu mieszkania musi jednak mieć formę pisemną. Odstąpienie powinno również nastąpić przed wydaniem kluczy i lokalu.

578
0
10
Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk

To właśnie w Kancelarii Radcy Prawnego swoją praktykę zawodową wykonuje adwokat Maciej Puk. Preferuje on różnorodne zagadnienia, związane z działalnością na podstawie prawa pracy, antywindykacyjnego, administracyjnego, handlowego, rodzinnego i wielu, wielu innych. W zakresie swoich usług posiada również możliwość windykacji należności dłużników, działania związane z odszkodowaniami, czy prawem medycznym. Odwiedź oficjalną stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami oferty. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu!

160
0
11
Agencja ochrony mienia

Jeśli jesteś właścicielem budynku, sklepu czy firmy, dobrze abyś zadbał o zabezpieczenie ich przed włamaniami. Nasza agencja ochrony mienia w Łodzi oferuje szereg usług, dzięki którym będziesz mógł spać spokojnie i unikniesz nieprzyjemnych i krzywdzących kradzieży. Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.

238
0
12
Prywatne przedszkole Warszawa

Chcecie, aby Wasze dziecko stale przebywało pod opieką doświadczonych pedagogów? Zapiszcie swojego maluszka do naszej placówki. Zadbamy o to, by uczestniczyło w ciekawych zajęciach rozwojowych oraz o to, by dobrze i bezpiecznie się bawiło. Nasze prywatne przedszkole działa w Warszawie - serdecznie zapraszamy!

82
0
13
Prawo handlowe

Jedną z domen zespołu adwokatów ze Szczecina jest prawo handlowe i gospodarcze. W ramach działalności kancelarii adwokackiej zajmujemy się udzielaniem porad prawnych i reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach związanych z prawem spółek, nieruchomości, karnym, czy też prawem cywilnym i rodzinnym. Jako prawnicy uczestniczymy również w negocjacjach handlowych.

338
0
14
Adwokaci Suwałki

Wsparcie, którego jest wstanie udzielić suwalska kancelaria prawna to pomoc zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych. Adwokaci zazwyczaj podejmują się jedynie tych spraw, w których się specjalizują. Jednak adw. Justyna Lewandowska posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw o różnym charakterze. Jest w stanie reprezentować swoich Klientów, doradzać im, jak również pomagać im w kompletowaniu i przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji. Wspiera także jako pełnomocnik w trakcie negocjacji i rozpraw.

389
0
15
zamówienia publiczne

Kancelaria zajmuje się współpracą zarówno z osobami fizycznymi, jak i z przedsiębiorcami. Prowadzimy doradztwo w zakresie prawa własności intelektualnej, ubezpieczeń majątkowych czy ochrony znaków towarowych. Zamówienia publiczne to jeden z obszarów, których obsługę prowadzimy. Oprócz wsparcia prawnego, prowadzimy także szkolenia.

115
0
16
Pomoc prawnicza

Jedną z usług, które oferuje kancelaria adwokacka, jest pomoc prawnicza. Obejmuje ona między innymi odzyskanie zobowiązań finansowych, błędy w sztuce medycznej, sporządzanie dokumentów na potrzeby postępowań procesowych, mobbing w pracy, alimenty, rozwody i separacje, ustalanie ojcostwa i zrzekanie się rodzicielstwa.

330
0
17
Porady prawne Szczecin

Kancelaria świadczy usługi dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Porady prawne mogą dotyczyć zakresu kodeksu cywilnego, administracyjnego, gospodarczego oraz spadkowego. Prowadzimy również doradztwo z zakresu pomocy de minimis i publicznej. Kancelaria w Szczecinie podejmuje się również reprezentacji klientów (biznesowych, indywidualnych oraz instytucjonalnych).

253
0
18
Loteria promocyjna

W ramach podejmowanych przez nas działań jesteśmy w stanie zająć się obsługą gier hazardowych, takich jak np. loteria promocyjna czy audiotekstowa. Organizacja przez Kancelarię Radcy Prawnego Artura Muranowicza zapewnia sprostanie wszystkim wymaganiom formalnym. Zapewniamy także pełen nadzór nad jej przebiegiem.

513
0
19
kancelaria radcowska Bydgoszcz

Pomagamy naszym klientom w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Kancelaria radcowska działa na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, separacji, pozyskiwania alimentów, spadków czy unieważniania testamentów. Wspieramy również w procesach sądowych obejmujących błędy lekarskie i kosmetyczne.

84
0
20
Odwołanie ZUS

Bardzo trudno jest jednostce zmierzyć się z systemem i biurokracją. Jednak takie działania jak odwołania ZUS, czy też wnioski kasacyjne dotyczące innych decyzji urzędowych wcale nie muszą zostać skazane na niepowodzenie. Ich przygotowaniem zajmie się nasza Kancelaria. Zadbamy również o odpowiednie prowadzenie sprawy.

256
0
21
Polisolokaty odzyskiwanie

Zajmujemy się świadczeniem pomocy z zakresu kodeksu pracy, cywilnego, administracyjnego oraz wielu innych. Kancelaria prawnicza Szeja i Wspólnicy oferuje Klientom także odzyskiwanie polisolokaty. Jest to opłata likwidacyjna, często wygórowana, narzucana przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Reprezentujemy Klientów przed Sądem i zawieramy ugody.

557
0
22
Drzwi techniczne ze stali

Polecamy oferowane przez nas drzwi techniczne ze stali, jakie wyróżniają się dźwiękoszczelnością. Stanowią w obszarze przemysłu niezwykle wytrzymałe i solidne rozwiązania do wybranych pomieszczeń. Wszystkie modele, znajdujące się w naszym asortymencie, to produkty przeciw;pożarowe oraz przeciwwłamaniowe.

47
0
23
Ozonowanie

Wiele osób próbuje, najczęściej nieskutecznie, pozbyć się nieestetycznego zagrzybienia, które pojawia się na ścianach. Firma Erpol może przeprowadzić ozonowanie. Jest to skuteczna metoda, dzięki której można się również pozbyć uporczywych brzydkich zapachów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej wspaniałej oferty.

57
0
24
Meble drewniane producent

Nieprzebrany wachlarz najprzeróżniejszych wyrobów jest największą cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa. Obejmuje on nieskończenie wiele akcesoriów, w tym np.: meble drewniane producent, stelaże do łóżka, meble z litego drewna, zestawy meblowe, łóżko piętrowe, łóżka drewniane dla młodzieży. Poręczamy stu procentowe zadowolenie z prowadzonego działania, które z całą pewnością będzie satysfakcjonujące oraz owocne.

329
0
25
Grzejniki Kermi

Przeglądając oferty producentów grzejników łatwo znaleźć można dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe, które są bardzo duże i jednocześnie bardzo drogie. Nie sprawdzają się w małych polskich mieszkaniach. Są za to dostępne grzejniki Kermi, które spełniają identyczne funkcje, a ich wygląd jest lepszy niż starego typu kaloryferów.

211
0
26
Zgrzewarka do folii

Wtedy tez wielu ludzi decyduje się na robienie różnego rodzaju sałatek jako akompaniament do głównych dań, serwowanych przy stole. Zimą za to można bez przeszkód jeść surówki. Przydaje się wówczas zgrzewarka do folii. Czasami zdarza się, że pakowanie surówek odbywa się w plastikowe woreczki, które maja zdolność do tego, że pękają. Potem cała surówka może wylać się w torbie.

596
0
° © www.argentina.info.pl