Ocena strony 7

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
kancelaria radcowska Bydgoszcz

Pomagamy naszym klientom w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Kancelaria radcowska działa na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, separacji, pozyskiwania alimentów, spadków czy unieważniania testamentów. Wspieramy również w procesach sądowych obejmujących błędy lekarskie i kosmetyczne.

84
0
2
Kancelaria radcy prawnego Bydgoszcz

Wspieramy m.in. przedsiębiorców startujących ze swoim biznesem oraz większe i mniejsze firmy w zakresie kodeksu pracy, gospodarczego czy odszkodowań. Kancelaria radcy prawnego działa w Bydgoszczy oferując doradztwo długoterminowe, jak i jednorazową pomoc w obszarze ochrony informacji, spraw sądowych i administracyjnych.

51
0
3
Prawo karne

Kancelaria w Bydgoszczy świadczy pomoc przy przestępstwach i wykroczeniach regulowanych przez prawo karne oraz karno-skarbowe. Zajmujemy się m.in. przygotowywaniem pism procesowych i aktów oskarżenia, sporządzaniu wniosków, doradztwem i reprezentowaniem klienta. Pomagamy na wszystkich etapach postępowania sądowego.

562
0
4
Porady prawne Łomża

Specjalizuje się w odszkodowaniach i postępowaniu karnym, a od stycznia 2010 roku jest członkiem Izby Adwokackiej. Świadczy porady prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i różnorodnych instytucji w zakresie kodeksu rodzinnego, rzeczowego, cywilnego, gospodarczego i polityki cenowej. Udziela wsparcia w sprawach sądowych na terenie Łomży.

191
0
5
Porady prawne Gdańsk

Poza tradycyjną formą przyjmowania klientów w biurze kancelarii w Gdańsku adwokat Koprowski oferuje także pomoc prawną online. Za pośrednictwem poczty elektronicznej prawnik udziela porad, a także przygotowuje, czy też opiniuje wzory umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów prawniczych. Przez internet klient może więc zasięgnąć porady mecenasa w sprawach związanych z prawem handlowym, gospodarczym, kontraktowym, rodzinnym, spadkowym, nieruchomości, czy też cywilnym. Odpowiedź na zapytanie klienta wysyłana jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

478
0
6
Kancelaria Prawo autorskie

Świadczymy wsparcie między innymi w sytuacjach spornych w zakresie produkcji filmowej i znaków towarowych. Oferowana przez naszą kancelarię pomoc obejmuje również prawo autorskie, czyli ochronę utworów. Uczestniczymy w negocjacjach oraz sporządzamy umowy licencyjne i opinie w sprawie naruszenia przepisów wynikających z osobistych i majątkowych regulacji.

391
0
7
Radca prawny Bydgoszcz

Wielu konsumentom z pewnością wydaje się, iż w starciu z gigantyczną machiną, jaką jest każda sieć handlu detalicznego są skazani na porażkę. Radca prawny z Bydgoszczy przyjmuje w swojej kancelarii petentów, którzy prowadzą postępowanie reklamacyjne, lub też mają innego rodzaju spór z przedsiębiorstwem gdzie dokonali zakupu.

410
0
8
Komornik Bydgoszcz

Oczywiście zawsze najlepiej jest próbować załatwiać zwrot wierzytelności drogą polubowną. Są jednak sytuacje, w których dłużnik wyraźnie unika kontaktu, nie chce się porozumieć i nie płaci należnych rat. Gdy wierzyciel nie ma już innego wyjścia, może udać się do sądu. Sąd, po rozpatrzeniu wszelkich okoliczności wyda tytuł wykonawczy stanowiący nakaz spłaty zadłużenia. Krzysztof Ścibich to komornik sądowy w Bydgoszczy, który sporządza wnioski o egzekucję na podstawie tytułów wykonawczych i odzyskuje należne kwoty.

263
0
9
Adwokat rozwody Łódź

Do obowiązków prowadzącego w Łodzi kancelarię adwokacką adwokata dr Mariusza Olężałka należy m.in. udzielanie kompleksowych porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie dokumentów, reprezentowanie klientów przed sądem, czy też przygotowywanie pism procesowych. Ponadto zakres jego działalności obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, pracy, rodzinne, karne, karno-skarbowe, czy też gospodarcze.

154
0
10
Porady prawne Bydgoszcz

Wśród dziedzin prawa, w których specjalizują się adwokaci z Kancelarii Arkadiusza Pikulika, znajdą Państwo m.in. prawo rodzinne, spadkowe, nieruchomości, czy też gospodarcze. Porady prawne udzielane są jednak nie tylko w tradycyjny sposób w oddziałach w Toruniu czy Bydgoszczy, lecz także on-line lub przez telefon.

498
0
11
Odwołanie ZUS

Bardzo trudno jest jednostce zmierzyć się z systemem i biurokracją. Jednak takie działania jak odwołania ZUS, czy też wnioski kasacyjne dotyczące innych decyzji urzędowych wcale nie muszą zostać skazane na niepowodzenie. Ich przygotowaniem zajmie się nasza Kancelaria. Zadbamy również o odpowiednie prowadzenie sprawy.

256
0
12
Polisolokaty odzyskiwanie

Zajmujemy się świadczeniem pomocy z zakresu kodeksu pracy, cywilnego, administracyjnego oraz wielu innych. Kancelaria prawnicza Szeja i Wspólnicy oferuje Klientom także odzyskiwanie polisolokaty. Jest to opłata likwidacyjna, często wygórowana, narzucana przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Reprezentujemy Klientów przed Sądem i zawieramy ugody.

557
0
13
http://www.millano.eu/ - Pościel z polaru

Każdy komplet pościeli z polaru dostępny w naszej ofercie, cechuje się pięknym, starannym wykonaniem. Będzie się on pięknie prezentował w Państwa sypialni. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo, oferty. Więcej informacji o naszych produktach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

491
0
14
Szyny sufitowe aluminiowe

Zapraszamy na stronę internetową podaną w linku, gdzie znajduje się propozycja przygotowana przez Hotelowe24.eu. Polecamy szyny sufitowe aluminiowe, karnisze, akcesoria do karniszy i wiele innych. Nie czekaj i skorzystaj już teraz. Gwarancja najwyższej jakości oraz pełnego profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

545
0
15
Drzwi techniczne ze stali

Polecamy oferowane przez nas drzwi techniczne ze stali, jakie wyróżniają się dźwiękoszczelnością. Stanowią w obszarze przemysłu niezwykle wytrzymałe i solidne rozwiązania do wybranych pomieszczeń. Wszystkie modele, znajdujące się w naszym asortymencie, to produkty przeciw;pożarowe oraz przeciwwłamaniowe.

47
0
16
Ozonowanie

Wiele osób próbuje, najczęściej nieskutecznie, pozbyć się nieestetycznego zagrzybienia, które pojawia się na ścianach. Firma Erpol może przeprowadzić ozonowanie. Jest to skuteczna metoda, dzięki której można się również pozbyć uporczywych brzydkich zapachów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej wspaniałej oferty.

57
0
17
Meble drewniane producent

Nieprzebrany wachlarz najprzeróżniejszych wyrobów jest największą cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa. Obejmuje on nieskończenie wiele akcesoriów, w tym np.: meble drewniane producent, stelaże do łóżka, meble z litego drewna, zestawy meblowe, łóżko piętrowe, łóżka drewniane dla młodzieży. Poręczamy stu procentowe zadowolenie z prowadzonego działania, które z całą pewnością będzie satysfakcjonujące oraz owocne.

329
0
18
Grzejniki Kermi

Przeglądając oferty producentów grzejników łatwo znaleźć można dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe, które są bardzo duże i jednocześnie bardzo drogie. Nie sprawdzają się w małych polskich mieszkaniach. Są za to dostępne grzejniki Kermi, które spełniają identyczne funkcje, a ich wygląd jest lepszy niż starego typu kaloryferów.

211
0
19
Zgrzewarka do folii

Wtedy tez wielu ludzi decyduje się na robienie różnego rodzaju sałatek jako akompaniament do głównych dań, serwowanych przy stole. Zimą za to można bez przeszkód jeść surówki. Przydaje się wówczas zgrzewarka do folii. Czasami zdarza się, że pakowanie surówek odbywa się w plastikowe woreczki, które maja zdolność do tego, że pękają. Potem cała surówka może wylać się w torbie.

596
0
° © www.argentina.info.pl