Ocena strony 7

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
obsługa prawna Toruń

W zakres obowiązków naszej kancelarii z Torunia wchodzi przede wszystkim obrona klienta lub występowanie w roli jego pełnomocnika w Sądzie lub innej instytucji państwowej. Poza tym zajmuje się udzielaniem porad, w tym obsługą prawną firm, sprawami cywilnymi, karnymi oraz rozwodowymi. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową.

508
0
2
Certyfikacja IFS

Jeśli Twoja firma działa w branży spożywczej, a obszar prowadzonej działalności obejmuje wiele krajów, koniecznie zdecyduj się na objęcie Twoich produktów certyfikatem IFS. Jest to Standard Bezpieczeństwa Żywności, potwierdzający, że Twoje produkty są w pełni zdrowie i z całą pewnością nie zaszkodzą konsumentom.

193
0
3
zawodowy obrońca karny

Nasza kancelaria świadczy pomoc skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zawodowy obrońca karny w niektórych postępowaniach stanowi niezbędny podmiot pomagający rozstrzygnąć sprawę na korzyść klienta. Działamy na terenie Słupska oraz okolic (Ustka, Sławno, Darłowo, Miastko, Lębork).

336
0
4
Łódź adwokat

Można się do nas zwrócić w takich sprawach jak uzyskanie świadczeń alimentacyjnych, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, rozwód, separacja, ustanowienie władzy rodzicielskiej i inne sprawy podlegające pod prawo rodzinne. Na terenie Łodzi adwokat naszej kancelarii udziela porad prawnych i pomaga sporządzać stosowne dokumenty.

140
0
5
Sprawy o ubezwłasnowolnienie

Kancelaria zajmuje się doradztwem oraz reprezentacją klientów w zakresie prawa rodzinnego. Adwokat świadczy pomoc w regulacji takich kwestii jak rozwód i separacja, opieka nad dziećmi, kształtowanie władzy rodzicielskiej, roszczenia alimentacyjne i inne. Prowadzi również sprawy o ubezwłasnowolnienie.

336
0
6
Komornik sądowy Ostrów Wielkopolski

Funkcjonariusz publiczny wykonujący orzeczenia wymiarów sprawiedliwości to komornik sądowy. Nasza kancelaria w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się zabezpieczeniem roszczeń, egzekwowaniem spłaty należności oraz licytacjami. Mogą to być licytacje ruchomości, nieruchomości, a także innych praw majątkowych.

208
0
7
Adwokat rozwody Olsztyn

Nasza kancelaria jest zlokalizowana w Olsztynie i zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Nasz adwokat pomaga w przypadku rozwodów z orzeczeniem o winie i bez orzeczenia o winie. Pomaga także w sprawach związanych z podziałem majątku czy zasądzeniem alimentów na rzecz jednego z małżonków.

324
0
8
Radca prawny Toruń

Do dziedzin prawa, którymi zajmuje się adwokat z Torunia, zalicza się m.in. prawo rodzinne. W ramach prowadzonej przez siebie kancelarii radca prawny świadczy takie usługi, jak doradztwo, sporządzanie pism i umów, mediacje oraz występowanie przed sądem w roli pełnomocnika klienta. Prawnik zajmuje się sprawami rozwodowymi, o podział majątku, wyznaczenie opiekuna małoletnich dzieci, a także o alimenty.

117
0
9
Doradca podatkowy Płock

Nasza kancelaria jest spółką partnerską. Swoje wsparcie oferuje zarówno doradca podatkowy, jak i radca prawny. Pierwsza z wymienionych osób może pomóc w m.in. skargach sądowych do NSA oraz WSA. Specjalizuje się w podatku VAT - orzeczeniach różnych organów zarówno państwowych, jak i europejskich. Dodatkowo, zajmuje się on audytami, a także konsultacjami w Płocku.

247
0
10
Międzynarodowy przewóz zwłok

Śmierć to sytuacja, w której odczuwamy ból, żal i smutek po stracie bliskiej osoby. Konieczne jest też dochowanie formalności, a w przypadku zgonu za granicą - uruchomienie procedur umożliwiających ściągnięcie szczątków doczesnych denata. Międzynarodowy przewóz zwłok pomoże Państwu przetransportować ciało bliskiej osoby do Polski.

515
0
11
Prawo karne Konin

Kancelarie adwokackie specjalizują się w wielu dziedzinach - odszkodowaniach, spadkach czy rozwodach. Jednak prawo karne jest jedną z ważniejszych gałęzi. Adwokat może reprezentować oskarżonego przed Sądem, jak i wesprzeć w postępowaniu przygotowawczym. Osoba ta pomoże w sporządzeniu aktów i innych pism procesowych. Jego biuro mieści się w Koninie.

209
0
12
Umowy deweloperskie

Wybór odpowiedniego adwokata często może zaważyć na końcowym rezultacie procesu. W Bydgoszczy kancelaria Ewy Montowskiej zajmuje się kompleksową obsługą firm i osób fizycznych. Na liście naszych specjalizacji mieszczą się między innymi prawo spadkowe i odszkodowania, umowy deweloperskie, rozwody i podział majątku. Jeśli zaś chodzi o firmy zajmujemy się między innymi umowami z pracownikami, prawem handlowym i gospodarczym, windykacją należności na różnych etapach. Reprezentujemy także w procesach karnych.

285
0
13
Sprzątanie terenów zewnętrznych

Nasza firma kompleksowo zaopiekuje się utrzymaniem i zadbaniem o Twoją działkę, plac lub inny grunt. Oferujemy usługi takie jak sprzątanie terenów zewnętrznych oraz ich odśnieżanie. Zajmiemy się też pielęgnacją zieleni a także zakładaniem nowych kwietników czy trawników. Dzięki nam, otoczenie Twojej firmy stanie się jej wizytówką.

581
0
14
Kancelaria prawna

Kancelaria prawna to miejsce, w którym mogą Państwo zasięgnąć porady prawnej związanej z Państwa życiowymi kłopotami lub problemami. Często udzielamy porad prawnych w przypadku rozwodu, otrzymania spadku, przyznania praw do opieki nad dzieckiem, ale także udzielamy porad z zakresu prawa autorskiego oraz prawa pracy.

288
0
15
Notariusz

Świadczę usługi z zakresu doręczania oświadczeń, spisywania protokołów oraz sporządzania aktów poświadczenia dziedziczenia. Ponadto, jako notariusz jestem upoważniona do przyjmowania na przechowanie pieniędzy, dokumentów oraz papierów wartościowych. Moja kancelaria w Strzegom otwarta jest w dniach roboczych, jednak można ustalić inny termin drogą telefoniczną.

127
0
16
Prawo spadkowe Mińsk Mazowiecki

W chwili śmierci najbliższej osoby nabywamy szereg przywilejów i obowiązków na mocy sporządzonego wcześniej testamentu. Wszystkie te sprawy reguluje prawo spadkowe. Kancelarię prowadzimy w Mińsku Mazowieckim. Podczas spotkania z Państwem służymy pomocą w zakresie zniesienia współwłasności, uznania zachowku, a także przyjęcia lub odrzucenia dziedziczonego majątku. Należy pamiętać, że dziedziczymy nie tylko dobra materialne, ale i zadłużenia.

427
0
17
Notariusz w Krakowie

Alicja Brandys - osoba prowadząca czynności notarialne na terenie miasta Kraków. Oferujemy kompleksowe usługi - sporządzanie aktów, doręczanie oświadczeń a także przechowywanie ważnych dokumentów. Powierzając nam swoją sprawę możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany w sposób wyjątkowy, co może zapewnić Ci tylko najbardziej doświadczony notariusz w Krakowie.

410
0
18
Specjaliści prawa pracy

Profesjonalna i rzetelna obsługa prawna to wizytówka naszej firmy. Dbając o reputację naszych klientów pomagamy im w rozwiązaniu najróżniejszych problemów natury prawnej. Propozycja naszej firmy obejmuje takie dziedziny jak: prawo pracy, rodzinne oraz cywilne. Zapewniamy o rzetelnym i profesjonalnym podejściu do każdego klienta, bez względu na to, w jakiej sprawie się do nas zgłasza. Gwarantujemy również dyskrecję w działaniu.

415
1
19
Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Jeśli potrzebna jest Państwu kancelaria adwokacka, Bydgoszcz to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo naszą kancelarię, którą prowadzi Adwokat Sławomir Szymański. Biuro specjalizuje się w licznych obszarach, jak na przykład prawo gospodarcze, podatkowe, cywilne, karne, administracyjne, a także w obrębie innych, pochodnych gałęzi prawa.

170
0
20
Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk

To właśnie w Kancelarii Radcy Prawnego swoją praktykę zawodową wykonuje adwokat Maciej Puk. Preferuje on różnorodne zagadnienia, związane z działalnością na podstawie prawa pracy, antywindykacyjnego, administracyjnego, handlowego, rodzinnego i wielu, wielu innych. W zakresie swoich usług posiada również możliwość windykacji należności dłużników, działania związane z odszkodowaniami, czy prawem medycznym. Odwiedź oficjalną stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami oferty. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu!

160
0
21
Prywatne przedszkole Warszawa

Chcecie, aby Wasze dziecko stale przebywało pod opieką doświadczonych pedagogów? Zapiszcie swojego maluszka do naszej placówki. Zadbamy o to, by uczestniczyło w ciekawych zajęciach rozwojowych oraz o to, by dobrze i bezpiecznie się bawiło. Nasze prywatne przedszkole działa w Warszawie - serdecznie zapraszamy!

82
0
22
Prawo handlowe

Jedną z domen zespołu adwokatów ze Szczecina jest prawo handlowe i gospodarcze. W ramach działalności kancelarii adwokackiej zajmujemy się udzielaniem porad prawnych i reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach związanych z prawem spółek, nieruchomości, karnym, czy też prawem cywilnym i rodzinnym. Jako prawnicy uczestniczymy również w negocjacjach handlowych.

338
0
23
Adwokaci Suwałki

Wsparcie, którego jest wstanie udzielić suwalska kancelaria prawna to pomoc zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych. Adwokaci zazwyczaj podejmują się jedynie tych spraw, w których się specjalizują. Jednak adw. Justyna Lewandowska posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw o różnym charakterze. Jest w stanie reprezentować swoich Klientów, doradzać im, jak również pomagać im w kompletowaniu i przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji. Wspiera także jako pełnomocnik w trakcie negocjacji i rozpraw.

389
0
24
kancelaria radcowska Bydgoszcz

Pomagamy naszym klientom w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Kancelaria radcowska działa na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, separacji, pozyskiwania alimentów, spadków czy unieważniania testamentów. Wspieramy również w procesach sądowych obejmujących błędy lekarskie i kosmetyczne.

84
0
25
Ozonowanie

Wiele osób próbuje, najczęściej nieskutecznie, pozbyć się nieestetycznego zagrzybienia, które pojawia się na ścianach. Firma Erpol może przeprowadzić ozonowanie. Jest to skuteczna metoda, dzięki której można się również pozbyć uporczywych brzydkich zapachów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej wspaniałej oferty.

57
0
26
Meble drewniane producent

Nieprzebrany wachlarz najprzeróżniejszych wyrobów jest największą cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa. Obejmuje on nieskończenie wiele akcesoriów, w tym np.: meble drewniane producent, stelaże do łóżka, meble z litego drewna, zestawy meblowe, łóżko piętrowe, łóżka drewniane dla młodzieży. Poręczamy stu procentowe zadowolenie z prowadzonego działania, które z całą pewnością będzie satysfakcjonujące oraz owocne.

329
0
27
Grzejniki Kermi

Przeglądając oferty producentów grzejników łatwo znaleźć można dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe, które są bardzo duże i jednocześnie bardzo drogie. Nie sprawdzają się w małych polskich mieszkaniach. Są za to dostępne grzejniki Kermi, które spełniają identyczne funkcje, a ich wygląd jest lepszy niż starego typu kaloryferów.

211
0
28
Zgrzewarka do folii

Wtedy tez wielu ludzi decyduje się na robienie różnego rodzaju sałatek jako akompaniament do głównych dań, serwowanych przy stole. Zimą za to można bez przeszkód jeść surówki. Przydaje się wówczas zgrzewarka do folii. Czasami zdarza się, że pakowanie surówek odbywa się w plastikowe woreczki, które maja zdolność do tego, że pękają. Potem cała surówka może wylać się w torbie.

596
0
° © www.argentina.info.pl