Ocena strony 4

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Pomoc dla osób uzależnionych od narkotyków

Zmagasz się z nałogiem? Możesz tu znaleźć pomoc dla osób uzależnionych od narkotyków. Specjalista psychologii uzależnień oraz coach i mentor kryzysowo-rozwojowy podejmie się próby pracy nad zdrowiem przy wykorzystaniu różnych metod. Jego praca jest wsparciem dla prowadzonej osobno terapii i nie możesz jej zastąpić.

498
0
2
Szkolenie pedagogiczne

Jesteś początkującym nauczycielem? Chcesz poznać dodatkowe metody pracy z uczniami? Szkolenie pedagogiczne to dla ciebie! Ma formę zdalną, dlatego możesz wziąć udział w kursie bez wychodzenia z domu. Treści są przygotowywane tak, by nie zanudzić doświadczonej już kadry lub rodziców, którzy szukają skutecznych metod wychowawczych.

129
0
3
Tłumaczenia dla firm

Nasi specjaliści przygotowują profesjonalne tłumaczenia dla firm z różnych branż. Podejmujemy się realizacji zleceń z zakresu informatyki, medycyny, prawa, finansów oraz wielu innych dziedzin, w których występuje konieczność operowania technicznym, profesjonalnym językiem. Zajmujemy się translacjami dokumentów, w tym samochodowych czy przysięgłych, oraz ustnych, towarzysząc naszym klientom na spotkaniach czy konferencjach międzynarodowych. Znajdziecie u nas pomoc w przypadku różnych języków świata.

552
0
4
Kurs maturalny z angielskiego

Egzamin dojrzałości to jeden z ważniejszych testów dla osób, które uczęszczają do szkoły średniej i wiążą swoją przyszłość z nauką na uniwersytecie czy politechnice. Wiemy, z jakim stresem wiąże się owy egzamin, dlatego niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, by czuć się pewnie. Oferujemy kurs maturalny z angielskiego. Podczas takiego szkolenia przypomnisz sobie wiedzę podstawową, poćwiczyć sytuacje egzaminacyjne, napiszesz egzamin próbny, a także rozwiążesz wiele zadań, między innymi rozumienia tekstu ze słuchu.

171
0
5
Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem bardzo popularnym i stosowanym w wielu chorobach skóry, a także w jej odmładzaniu. Zabieg polega na wprowadzaniu odpowiednio dobranych koktajli leczniczych za pomocą iniekcji. Dzięki bezpośredniemu dostarczenia substancji leczniczych do skóry, mezoterapia jest jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod. U nas możesz odbyć profesjonalne szkolenie z tego zabiegu i oferować je swoim klientkom.

108
0
6
Części mowy

Język polski jest niełatwy! Liczne części mowy, zawiłe zasady ortografii oraz fonetyka, która nastręcza trudności nawet natywnym użytkownikom polszczyzny. Proponujemy zestaw tablic dydaktycznych, które w jednym miejscu zbierają wszystkie najważniejsze informacje dotyczące deklinacji, koniugacji i innych zagadnień.

301
0
7
szkolenia ekologia

Oferujemy bogatą ofertę szkolenia z ekologii na terenie Zakopanego i Warszawy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak chronić środowisko, powietrze, zarządzać odpadami, zapisz się już dziś na spotkanie! Poznaj naszą pełną ofertę. Wejdź na naszą stronę internetową, wybierz interesujący Cię temat i zapisz się już dziś!

464
0
8
Nauka malowania

Jesteś przekonany, że jeśli dotychczas nie opanowałeś umiejętności rysowania, nie ma dla Ciebie już żadnej nadziei? Nauka malowania jest dobrym pomysłem dla osób w każdym wieku. Nasza szkoła prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych osób oraz dla kandydatów na uniwersytety artystyczne i politechniki.

191
0
9
SQL kurs

Nasza oferta szkoleń skierowana jest do osób pragnących podnieść swoją atrakcyjność w kontekście współczesnego rynku pracy. Dzięki kursom SQL nauczysz się wykorzystywać strukturalny język zapytań co pozwoli ci na sprawną obsługę baz danych. Cykl szkoleń został opracowany przez specjalistów z branży IT.

30
0
10
Kierowca doskonały

Oferujemy internetowy kurs prawa jazdy oparty o zagadnienia i pytanie występujące na faktycznych egzaminach teoretycznych. Kierowca doskonały nie istnieje, ale proponowane przez nas testy online pozwolą zbliżyć ci się do tego poziomu bez wychodzenia z domu. Kurs został opracowany pod kątem kategorii B.

543
0
11
Seminarium dyplomowe

Zwieńczeniem pracy każdego studenta jest stworzenie pracy, na podstawie której ocenia się zdobytą przez niego wiedzę. Zanim jednak wybrane zostanie seminarium dyplomowe, warto dowiedzieć się, jak wygląda przebieg przyjmowania wniosków, a także na jakie kwestie warto zwrócić uwagę przez złożeniem gotowego opracowania naukowego.

177
0
12
Testy kat b

Czeka Cię egzamin na prawo jazdy? Mamy dla Ciebie testy kat b i nie tylko. Podejmują one zagadnienia, które z pewnością pojawią się na egzaminie w ośrodku WORD. Dzięki naszej pomocy zweryfikujesz swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Sprawdź, czy odpowiada Ci ten system nauki - damy Ci 3-dniowy bezpłatny dostęp do naszych materiałów.

451
0
13
Szkoła bezpiecznej jazdy Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, jaką dla swoich kursantów przygotowała Szkoła Bezpiecznej Jazdy. Z nami poznają Państwo techniki pozwalające uniknąć zderzenia z pojazdem, a także nie doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Nasza propozycja obejmuje kompleksową naukę technik, które przekazujemy naszym kursantom, aby zwiększyć ich pewność i bezpieczeństwo na drodze. Nasza oferta to gwarancja uzyskania perfekcyjnego przeszkolenia. Zapraszamy do zapisów oraz na naszą stronę internetową.

517
0
14
Pracownicy z Ukrainy praca

Zajmujemy się kompleksową pomocą w znalezieniu pracy dla osób z Ukrainy oraz innych państw zza wschodniej granicy, a także prowadzeniem rekrutacji dla dużych i małych firm. Wspieramy przy dopełnianiu formalności i dbamy o dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy fachowców, takich jak kierowcy, spawacze, pracownicy produkcyjni i inni. Osobom poszukującym pracy pomagamy znaleźć odpowiednią ofertę, a przedsiębiorcom dostarczamy idealnych kandydatów na dane stanowisko.

310
0
° © www.argentina.info.pl