Ocena strony 4

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Profesjonalny list motywacyjny

CV to dokument aplikacyjny, który obowiązkowo musi wysłać każda osoba ubiegająca się o angaż na dowolnym stanowisku. Większość pracodawców docenia jednak, jeżeli poza życiorysem przesłany zostanie do nich także odpowiedni i profesjonalny list motywacyjny. Jest to dla nich sygnał, iż temu kandydatowi zależy na otrzymaniu pracy. Odwiedź stronę internetową dowiedz się jak przygotować ten dokument we własnym zakresie, lub też skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, i powierz te czynność nam. Zapraszamy!

200
0
2
Testy kat b

Czeka Cię egzamin na prawo jazdy? Mamy dla Ciebie testy kat b i nie tylko. Podejmują one zagadnienia, które z pewnością pojawią się na egzaminie w ośrodku WORD. Dzięki naszej pomocy zweryfikujesz swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Sprawdź, czy odpowiada Ci ten system nauki - damy Ci 3-dniowy bezpłatny dostęp do naszych materiałów.

451
0
3
Angielski Wrocław

Istnieje cała rzesza szkół i firm, które niemalże biją się o klienta, tym bardziej gdy w grę wchodzi język angielski. Wrocław oferuje naukę języka w co najmniej kilkunastu szkołach. W końcu wybrałam szkołę, która oferuje pakiet trzech lekcji tygodniu o zróżnicowanym charakterze, a wśród nich to, co mnie zainteresowało najbardziej, czyli zajęcia z native-speakerem. Przy okazji dowiedziałam się, że moje miasto dysponuje tak szeroką ofertą edukacyjną, gdy w grę wchodzi nauka języka obcego.

220
0
4
Szkoła bezpiecznej jazdy

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, jaką dla swoich kursantów przygotowała Szkoła Bezpiecznej Jazdy. Z nami poznają Państwo techniki pozwalające uniknąć zderzenia z pojazdem, a także nie doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Nasza propozycja obejmuje kompleksową naukę technik, które przekazujemy naszym kursantom, aby zwiększyć ich pewność i bezpieczeństwo na drodze. Nasza oferta to gwarancja uzyskania perfekcyjnego przeszkolenia. Zapraszamy do zapisów oraz na naszą stronę internetową.

517
0
5
Pracownicy z Ukrainy praca

Zajmujemy się kompleksową pomocą w znalezieniu pracy dla osób z Ukrainy oraz innych państw zza wschodniej granicy, a także prowadzeniem rekrutacji dla dużych i małych firm. Wspieramy przy dopełnianiu formalności i dbamy o dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy fachowców, takich jak kierowcy, spawacze, pracownicy produkcyjni i inni. Osobom poszukującym pracy pomagamy znaleźć odpowiednią ofertę, a przedsiębiorcom dostarczamy idealnych kandydatów na dane stanowisko.

310
0
6
Praca w Polsce dla Ukraińców

Jeżeli szukasz profesjonalnych i fachowych kandydatów na dane stanowisko, oferujemy swoje usługi leasingu kandydatów zza granicy. Nasza agencja udowadnia, że praca w Polsce dla Ukraińców jest możliwa, a zatrudnienie obcokrajowców przynosi przedsiębiorcom wiele korzyści. Nasi wschodni sąsiedzi cechują się dużą chęcią do wykonywania obowiązków zawodowych, a my pomagamy im zdobyć odpowiednie zatrudnienie.

480
0
7
Gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy

Rozwój branży technologicznej i motoryzacyjnej przyczynił się do zastosowania zupełnie nowych narzędzi pracy. Dlatego też ofertę szkoleniową Ośrodka Szkolenia Kierowców "Marcin" wzbogaciliśmy o kursy na wózki widłowe. Są one bardzo popularne w branży przemysłowej oraz handlowej, jednak ich operatorzy powinni przejść odpowiednie przeszkolenie.

119
0
8
Izolacja posadzki

Osuszanie budynków to prawdziwy biznes. Izolacja przeciwwilgociowa fundamentów i ścian wykonana w prawidłowy sposób daje bezpieczeństwo. Oczywiście wszystko trzeba teraz jeszcze dokładnie przeanalizować. Ale wiem, że nie ma się czego bać. To będzie zwykłą izolacja ścian. No ale liczę, że z czasem to się pozmienia i stanę się prawdziwą konkurencją na rynku.

107
0
9
Drukarnia flekso

Firma Pak Toruń to drukarnia flekso świadcząca usługi dla branży spożywczej. Jest to drukarnia flekso z której usług korzystają firmy nie tylko z Polski ale też z całej Europy. Dzięki nowoczesnemu działaniu firma ta sprostać może najbardziej wymagającym Klientom. Zachęcamy do odwiedzenia portalu http://www.paktorun.pl/ gdzie znajdziecie więcej informacji.

271
0
10
Szafki szatniowe

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim szafki, między innymi oferujemy szafki podtynkowe, ubraniowe, do rozdzielaczy. Ponadto specjalizujemy się w skrzynkach na listy, oraz od niedawna w rozdzielaczach do wody. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą można znaleźć na stronie internetowej.

133
0
11
Stale nierdzewne kwasoodporne

Od wielu lat sprzedajemy stale nierdzewne. Kwasoodporne produkty z naszej firmy cieszą się dużą popularnością w branży budowniczej. Posiadamy liczne certyfikaty. Jesteśmy prężenie działającą firmą. Nie musisz martwić się o transport zamówionych produktów ponieważ my go zapewnimy. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat nierdzewnych stali kwasoodpornych.

253
0
12
http://www.cukry.com.pl/

Studio fotograficzne Warszawa - Właściciele wypożyczalni mają nader ambitny plan. Chcą, by każdy mógł poczuć, co to oznacza mieć własne studio fotograficzne. warszawa, dzięki tymi ambitnymi ludźmi, stanie się rajem dla młodych i początkujących fotografów, co oznacza, że niedługo będzie centrum sztuki awangardowej i artystycznej fotografii.

349
0
° © www.argentina.info.pl