Ocena strony 4

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Tłumacz języka niemieckiego

Jeśli potrzebny jest Państwu profesjonalny tłumacz języka niemieckiego technicznego to zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Znajdziecie tu pomoc ze strony kompetentnej osoby, która sprawnie posługuje się tym językiem w rozmaitych obszarach. Specjalizuję się w przekładaniu rozmów i dokumentów także z zakresu medycyny, marketingu, administracji, ekonomii, informatyki i wielu innych dziedzin. Serdecznie zapraszam do kontaktu - możliwe jest ustalenie zakresu i wyceny wykonywanej usługi! Gwarantuję pełen profesjonalizm.

196
0
2
SQL

Nasza oferta szkoleń skierowana jest do osób pragnących podnieść swoją atrakcyjność w kontekście współczesnego rynku pracy. Dzięki kursom SQL nauczysz się wykorzystywać strukturalny język zapytań co pozwoli ci na sprawną obsługę baz danych. Cykl szkoleń został opracowany przez specjalistów z branży IT.

30
0
3
Kierowca doskonały

Oferujemy internetowy kurs prawa jazdy oparty o zagadnienia i pytanie występujące na faktycznych egzaminach teoretycznych. Kierowca doskonały nie istnieje, ale proponowane przez nas testy online pozwolą zbliżyć ci się do tego poziomu bez wychodzenia z domu. Kurs został opracowany pod kątem kategorii B.

543
0
4
Uprawnienia SEP G1 G2 G3

Jako specjalista w roli organizatora kursów zawodowych pragniemy państwa zachęcić do skorzystania z wyjątkowej oferty szkoleń SEP. Nie są to tylko zajęcia o charakterze informacyjnym, ale również możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień. Doświadczeni instruktorzy podejmują się przygotowania zajęć teoretycznych i praktycznych. Wszystkie podzieliliśmy na trzy dziedziny - uprawnienia SEP G1 G2 G3. W trakcie zajęć zostaną państwo zapoznani z pracą systemów oraz licznych instalacji.

536
0
5
Grafika komputerowa studia

Pragniesz rozwijać się w kulturze multimedialnej? Interesuje Cię projektowanie, sztuka audiowizualna lub grafika komputerowa? Studia na wielu uczelniach na świecie umożliwiają młodym ludziom podjęcie nauki na takich innowacyjnych kierunkach. Opierają się na nowych technologiach informatycznych i interaktywnych mediach.

358
0
6
kurs na wózki widłowe

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które pozwoli Ci nie tylko na zmianę miejsca zatrudnienia, ale przede wszystkim na zarabianie większych pieniędzy. Przecież ukończony kurs na wózki widłowe jest jedną z najbardziej pożądanych przez pracodawców kwalifikacji. Dlatego nie zastanawiaj się i sprawdź, kiedy odbędą się najbliższe szkolenia organizowane przez Safeteam.

501
0
7
Seminarium dyplomowe

Zwieńczeniem pracy każdego studenta jest stworzenie pracy, na podstawie której ocenia się zdobytą przez niego wiedzę. Zanim jednak wybrane zostanie seminarium dyplomowe, warto dowiedzieć się, jak wygląda przebieg przyjmowania wniosków, a także na jakie kwestie warto zwrócić uwagę przez złożeniem gotowego opracowania naukowego.

177
0
8
Pisanie prac

Zadania naukowe takie jak pisanie prac dyplomowych w tym magisterskich czy inżynierskich nie należą do prostych. Ogrom materiału jaki należy opracować, lista lektur, bibliografia wymagają sporo wysiłku i zaangażowania. Nasza firma specjalizuje się w pomocy osobom, które mają z tym problem. Zapewniamy fachowe doradztwo merytoryczne i pomagamy w opracowaniu zagadnień. Z nami szybciej i skuteczniej zredagujesz kolejne rozdziały niezbędne do zaliczenia kierunku.

571
0
9
Work and travel USA opinie

Jeśli chciałbyś spędzić niezapomniane lato, przeżyć wiele przygód i zobaczyć nowe miejsca, czym prędzej zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszego programu Work and travel, opinie uczestników, którzy wzięli udział w wyjeździe, mówią samo za siebie. Dzięki nam mieli okazje podróżować i pracować w Stanach Zjednoczonych.

533
0
10
Outsourcing IT

W obecnych realiach gospodarczych konieczne jest posiadanie specjalistów z branży informatycznej, którzy będą obsługiwać i nadzorować procesy technologiczne wewnątrz firmy. Jednak znalezienie tego typu osób na własną rękę jest czasochłonne i wymaga specjalistycznej wiedzy. Firma NBC oferuje Państwu pośredniczenie w procesach rekrutacji programistów i innych. Naszą specjalizacją jest leasing pracowników polegający na poszukiwaniu, selekcji i dostarczaniu wykształconych i doświadczonych pracowników z sektora IT.

96
0
11
Testy kat b

Czeka Cię egzamin na prawo jazdy? Mamy dla Ciebie testy kat b i nie tylko. Podejmują one zagadnienia, które z pewnością pojawią się na egzaminie w ośrodku WORD. Dzięki naszej pomocy zweryfikujesz swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Sprawdź, czy odpowiada Ci ten system nauki - damy Ci 3-dniowy bezpłatny dostęp do naszych materiałów.

451
0
12
Szkoła bezpiecznej jazdy

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, jaką dla swoich kursantów przygotowała Szkoła Bezpiecznej Jazdy. Z nami poznają Państwo techniki pozwalające uniknąć zderzenia z pojazdem, a także nie doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Nasza propozycja obejmuje kompleksową naukę technik, które przekazujemy naszym kursantom, aby zwiększyć ich pewność i bezpieczeństwo na drodze. Nasza oferta to gwarancja uzyskania perfekcyjnego przeszkolenia. Zapraszamy do zapisów oraz na naszą stronę internetową.

517
0
13
Pracownicy z Ukrainy praca

Zajmujemy się kompleksową pomocą w znalezieniu pracy dla osób z Ukrainy oraz innych państw zza wschodniej granicy, a także prowadzeniem rekrutacji dla dużych i małych firm. Wspieramy przy dopełnianiu formalności i dbamy o dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy fachowców, takich jak kierowcy, spawacze, pracownicy produkcyjni i inni. Osobom poszukującym pracy pomagamy znaleźć odpowiednią ofertę, a przedsiębiorcom dostarczamy idealnych kandydatów na dane stanowisko.

310
0
14
Praca w Polsce dla Ukraińców

Jeżeli szukasz profesjonalnych i fachowych kandydatów na dane stanowisko, oferujemy swoje usługi leasingu kandydatów zza granicy. Nasza agencja udowadnia, że praca w Polsce dla Ukraińców jest możliwa, a zatrudnienie obcokrajowców przynosi przedsiębiorcom wiele korzyści. Nasi wschodni sąsiedzi cechują się dużą chęcią do wykonywania obowiązków zawodowych, a my pomagamy im zdobyć odpowiednie zatrudnienie.

480
0
15
Szafki szatniowe

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim szafki, między innymi oferujemy szafki podtynkowe, ubraniowe, do rozdzielaczy. Ponadto specjalizujemy się w skrzynkach na listy, oraz od niedawna w rozdzielaczach do wody. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą można znaleźć na stronie internetowej.

133
0
16
Stale nierdzewne kwasoodporne

Od wielu lat sprzedajemy stale nierdzewne. Kwasoodporne produkty z naszej firmy cieszą się dużą popularnością w branży budowniczej. Posiadamy liczne certyfikaty. Jesteśmy prężenie działającą firmą. Nie musisz martwić się o transport zamówionych produktów ponieważ my go zapewnimy. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat nierdzewnych stali kwasoodpornych.

253
0
° © www.argentina.info.pl