Ocena strony 4

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
wynajem pracowników ze wschodu

Pośrednictwo zajmuje się rekrutacją kandydatów do zajęć tymczasowych. Agencja prowadzi wynajem pracowników ze Wschodu np z Ukrainy, zarówno na stanowiska specjalistyczne, jak i niewymagające szczególnych kwalifikacji. Transfer kadry przebiega z korzyścią zarówno dla zatrudnionych, jak i przedsiębiorców. Proces odbywa się szybko i skutecznie.

69
0
2
glizy

Odczynniki to substancje chemiczne używane w laboratoriach do przeprowadzania różnego rodzaju testów i eksperymentów. Są one niezbędne w celu uzyskania określonych wyników i oceny reakcji chemicznych. Odczynniki występują w postaci proszku, cieczy lub stałych substancji. Mają różne właściwości chemiczne, które pozwalają na wykrywanie określonych związków chemicznych. Glizy to przykład odczynnika, który znajduje zastosowanie w różnych laboratoriach, na przykład do oznaczania metali lub późniejszych analiz w celu oceny stanu danej próbki.

552
0
3
Lutowanie twarde metodą 912

Lutowanie twarde metodą 912, również nazywane lutowaniem stopowym lub lutowaniem na zimno, to proces łączenia dwóch elementów metalowych za pomocą stopu lutowniczego. Metoda ta jest stosowana głównie w przemyśle elektronicznym i mechanicznym. Charakteryzuje się tym, że nie wymaga dużego zaangażowania termicznego, co jest szczególnie ważne przy łączeniu elementów o różnych właściwościach termicznych. W lutowaniu twardym stosuje się stop lutowniczy o niższym punkcie topnienia niż materiały, które mają zostać połączone.

597
0
4
Tłumaczenia dla firm

Nasi specjaliści przygotowują profesjonalne tłumaczenia dla firm z różnych branż. Podejmujemy się realizacji zleceń z zakresu informatyki, medycyny, prawa, finansów oraz wielu innych dziedzin, w których występuje konieczność operowania technicznym, profesjonalnym językiem. Zajmujemy się translacjami dokumentów, w tym samochodowych czy przysięgłych, oraz ustnych, towarzysząc naszym klientom na spotkaniach czy konferencjach międzynarodowych. Znajdziecie u nas pomoc w przypadku różnych języków świata.

552
0
5
Kurs maturalny z angielskiego

Egzamin dojrzałości to jeden z ważniejszych testów dla osób, które uczęszczają do szkoły średniej i wiążą swoją przyszłość z nauką na uniwersytecie czy politechnice. Wiemy, z jakim stresem wiąże się owy egzamin, dlatego niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, by czuć się pewnie. Oferujemy kurs maturalny z angielskiego. Podczas takiego szkolenia przypomnisz sobie wiedzę podstawową, poćwiczyć sytuacje egzaminacyjne, napiszesz egzamin próbny, a także rozwiążesz wiele zadań, między innymi rozumienia tekstu ze słuchu.

171
0
6
Części mowy

Język polski jest niełatwy! Liczne części mowy, zawiłe zasady ortografii oraz fonetyka, która nastręcza trudności nawet natywnym użytkownikom polszczyzny. Proponujemy zestaw tablic dydaktycznych, które w jednym miejscu zbierają wszystkie najważniejsze informacje dotyczące deklinacji, koniugacji i innych zagadnień.

301
0
7
szkolenia ekologia

Oferujemy bogatą ofertę szkolenia z ekologii na terenie Zakopanego i Warszawy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak chronić środowisko, powietrze, zarządzać odpadami, zapisz się już dziś na spotkanie! Poznaj naszą pełną ofertę. Wejdź na naszą stronę internetową, wybierz interesujący Cię temat i zapisz się już dziś!

464
0
8
Nauka malowania

Jesteś przekonany, że jeśli dotychczas nie opanowałeś umiejętności rysowania, nie ma dla Ciebie już żadnej nadziei? Nauka malowania jest dobrym pomysłem dla osób w każdym wieku. Nasza szkoła prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych osób oraz dla kandydatów na uniwersytety artystyczne i politechniki.

191
0
9
SQL kurs

Nasza oferta szkoleń skierowana jest do osób pragnących podnieść swoją atrakcyjność w kontekście współczesnego rynku pracy. Dzięki kursom SQL nauczysz się wykorzystywać strukturalny język zapytań co pozwoli ci na sprawną obsługę baz danych. Cykl szkoleń został opracowany przez specjalistów z branży IT.

30
0
10
Testy kat b

Czeka Cię egzamin na prawo jazdy? Mamy dla Ciebie testy kat b i nie tylko. Podejmują one zagadnienia, które z pewnością pojawią się na egzaminie w ośrodku WORD. Dzięki naszej pomocy zweryfikujesz swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Sprawdź, czy odpowiada Ci ten system nauki - damy Ci 3-dniowy bezpłatny dostęp do naszych materiałów.

451
0
° © www.argentina.info.pl