Ocena strony 5

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Baza sportowa

Nasza oferta skierowana jest do rodziców młodych dzieci, którzy chcieliby zaszczepić w swoich pociechach zamiłowanie do aktywności fizycznej. Baza sportowa promuje różne dyscypliny, prowadzi zajęcia, zachęca do dołączania do klubów, organizuje obozy. Skorzystaj z naszej strony internetowej, aby znaleźć trenera w Twojej miejscowości.

321
0
2
Broń czarnoprochowa

Jeśli interesuje Państwa militaria i sprzęt wojskowy, to zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Prowadzimy sprzedaż odzieży, akcesoriów i broni. Szczególnie popularna jest broń czarnoprochowa, która jest dostępna bez pozwolenia. Każdy, kogo interesuje się tymi dziedzinami, znajdzie w naszej ofercie repliki pistoletów, rewolwerów, karabinów, lunety, amunicję, wiatrówki, artykuły survivalowe oraz inne akcesoria. Zapraszamy!

262
0
3
Siłownia w domu

Wraz z nałożeniem restrykcji sanitarnych zamknięto wszelkie obiekty sportowe. Dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez wieczornego cardio czy treningu obwodowego to przykre ograniczenie. Jest jednak sposób, by kontynuować swoje treningi - to siłownia w domu, która z powodzeniem zastąpi klasycznie pojmowaną salę ćwiczeń.

217
0
4
Australian Open 2021 drabinka

Przedstawiamy aktualności ze świata sportu. W przypadku Australian Open 2021 drabinka prezentuje rezultaty rozgrywek, punkty zdobyte przez zawodników oraz w sposób przejrzysty wskazuje kolejne meczowe pary. Fani tenisa mogą także na bieżąco śledzić zmiany w rankingach, kibicując swoim ulubionych sportowcom.

52
0
5
Mexller

Brakuje Ci jakiegoś elementu do jednośladu? Odwiedź rowerowy sklep internetowy i zamów części online. Pochodzą od znanych producentów, jak Mexller, Kands, Kross. W ofercie udostępniamy między innymi: siodełka, przerzutki, ogumienie, oświetlenie, pompki, narzędzia do montowania elementów, osie mechanizmu.

598
0
6
Stroje Macron sport

Zwiększająca się frekwencja na stadionach oraz możliwość prezentowania swojej drużyny w telewizji sprawiły, że wiele firm zainteresowało się sponsoringiem dyscyplin czy poszczególnych drużyn. Jeden z największych klubów piłkarskich w Polsce zakłada stroje Macron. Sport więc stał się dziedziną naszego życia, gdzie reklama stała się bardzo powszechnym zjawiskiem.

566
0
7
Tarcze bokserskie

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju sprzętu sportowego. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się tarcze bokserskie. Nadają się do odbywania treningów. Uzupełnieniem asortymentu są rękawice karate i na siłownię, bandaże, szczęki, worki i gruszki, a także plecaki.

295
0
8
obozy sportowo-rekreacyjne

Warto już dziś pomyśleć o zbliżających się wakacjach pod kątem zaplanowania czasu dla naszych dzieci. Od wielu lat bardzo dużym powodzeniem cieszą się obozy sportowo-rekreacyjne pod okiem doświadczonych trenerów i animatorów w najpiękniejszych zakątkach Polski. Nauka pływania, gry zespołowe, wspinaczki po górach czy pływanie kajakiem - te i wiele innych letnich atrakcji znajdą Państwo w naszej szerokiej ofercie.

530
0
9
Karate Kyokushin

Miastem, w którym od dłuższego czasu z wieloma sukcesami działa nasz klub Karate Kyokushin jest Warszawa. Organizujemy letnie i zimowe obozy, a także treningi prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów posiadających mistrzowskie pasy. Karate kyokushin to piękna i niepowtarzalna dyscyplina sportu. Zapraszamy do wspólnego jej zgłębiania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Warszawy aby zobaczyć jak prowadzone są nasze treningi oraz jak wygląda szkoła. Gwarantujemy satysfakcję z podjętego współdziałania.

341
0
10
Strzelnica Trójmiasto

Zapewniamy w pełni zamknięty, bezpieczny obiekt, umożliwiający przeprowadzenie treningów sportowych. Nasza strzelnica na terenie Trójmiasta posiada niezbędne wyposażenie również do przeprowadzenia szkoleń. Obiekt posiada także zaawansowane systemy automatyki, umożliwiające przeprowadzenie zajęć z zastosowaniem powtarzalnych scenariuszy przy wykorzystaniu tarczociągów.

488
0
11
Hulajnoga

Hulajnoga to jeden z najciekawszych sprzętów sportowych, ponieważ jego inicjatorami były dzieci. To właśnie one stworzyły pierwsze warianty hulajnóg, które z czasem ewoluowały. Obecnie hulajnogi cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród najmłodszych, ale także w gronie młodzieżowym i w kręgach dorosłych.

183
0
12
Hipoterapia

Zastanawiałeś się kiedyś na czym polega hipoterapia, czyli leczenie osób niepełnosprawnych umysłowo i ruchowo przy udziale koni? Pacjent jeżdżąc na koniu na oklep doskonale czuje jego ciepło i ruchy. Jest stymulacja z wielu kierunków, można konia głaskać i dotykać. Ruchy miednicą prowokowane podczas jazdy znacznie poprawiają efekty w nauce chodzenia oraz utrzymywania prawidłowej, wyprostowanej postawy. To ważne dla osób z ograniczeniem ruchu. Poleca ośrodek rehabilitacji Konik Na Biegunach w Krakowie.

425
0
13
Wypożyczalnia przyczepek rowerowych

Potrzebujesz szybko przewieźć swoją pociechę, ale do dyspozycji masz jedynie górala albo damkę? Wypożyczalnia przyczepek rowerowych posiada sprzęt renomowanych firm, w którym przewozić można jedno dziecko lub nawet dwójkę. Jest on na tyle bezpieczny, ze nadaje się także dla kilkumiesięcznych pociech!

45
0
14
Siłownia na powietrzu

Przedstawiamy ofertę dostawcy sprzętu do ćwiczeń fitness w plenerze, firmy Romex. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń, takich jak biegacze, rowerki, prasy do wyciskania na mięśnie ud, ławeczki i słupki do treningu street workout i wielu innych. Siłownia na powietrzu to sprawdzone rozwiązanie na zachowanie zdrowia oraz dobrej kondycji. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, odporność na akty wandalizmu i wieloletnią sprawność. Zapraszamy do kontaktu.

382
0
15
Producent kosmetyków Marion

Żadna z kobiet nie zastanawia się zapewne nigdy na opakowaniami swoich kosmetyków. Producent kosmetyków Marion dba jednak, aby sprzedawane przez niego produkty były jak najlepiej zapakowane. Zajmujemy się kompleksowym saszetkowaniem oraz konfekcjonowaniem, dbając przy tym o zachowanie najwyższej jakości. Zapraszamy.

236
0
16
Mop płaski

W naszej ofercie, jaką znajdziecie na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy dla Was różnego typu czyściwa. Możecie w naszym sklepie zakupić niezwykle chłonny mop płaski oraz ręczniki papierowe. Dzięki materiałom wyróżniającym się dużymi właściwościami absorpcyjnymi zastosowanie znalazły one również w warsztatach samochodowych czy innych zakładach.

548
0
17
Żurawie budowlane

Oferta firmy Master obejmuje wynajem wysokiej klasy żurawi wieżowych. Na kompleksowe usługi składa się również montaż, demontaż, serwis urządzenia, jak również obsługa operatora. Do dyspozycji naszych klientów pozostają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań.

570
0
18
Oprawy oświetleniowe led

Jeśli interesują Cię oprawy oświetleniowe, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez firmę Rosa. Szeroki asortyment artykułów elektrotechnicznych z pewnością pozwoli na zaspokojenie wszelkich potrzeb. Sprawdź zestawy opraw oświetleniowych, domofonów oraz żarówek led. Nie czekaj i skorzystaj już teraz.

560
0
19
Pieczątki w Warszawie

To właśnie w naszym Zakładzie Mechanicznym WAGRAF znajdują się najlepsze, praktyczne w zastosowaniu oraz niezawodne w każdej sytuacji pieczątki, stemple, czy nawet datowniki. Odznaczają się one najwyższą jakością, solidnością konstrukcji i przede wszystkim - bardzo atrakcyjną, wręcz konkurencyjną ceną.

68
0
° © www.argentina.info.pl