Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Organizacja ślubu i wesela Gdańsk

Dzień, w którym młodzi małżonkowie powiedzą sobie sakramentalne tak z pewnością obfitować będzie we wzruszenia, zanim to jednak nastąpi trzeba dopilnować spraw takich jak wybór sali, catering, alkohol czy oprawa muzyczna. Organizacja ślubu i wesela w Gdańsku może być jednak prostsza i o wiele mniej stresująca z pomocą profesjonalnej konsultantki. Dzięki jej wsparciu uroczystość przebiegnie bez zakłóceń, goście przyjęcia z pewnością będą się świetnie bawić, a państwo młodzi miło będą wspominać ten szczególny dzień.

116
0
2
Uzgodnienie płci

W przepisach brak jednoznacznych regulacji dotyczących osób transpłciowych. Uzgodnienie płci metrykalnej z rzeczywistą tożsamością płciową możliwe jest tylko w wyniku powództwa, które osoba to musi wnieść przeciwko swoim rodzicom. Kancelaria świadczy usługi związane z aspektem prawnym całego procesu tranzycji.

483
0
3
dom opieki dla seniora

Wybierając dom opieki dla seniora warto sprawdzić, w jakim zakresie w danej placówce opiekę świadczy personel medyczny. Świadczymy pobyty stałe oraz turnusy. Nasze pokoje wyposażone są we własne łazienki i szereg udogodnień dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Pracują z nami doświadczeni fizjoterapeuci.

326
0
4
Leczenie alkoholizmu

Świadczymy pomoc osobom uzależnionym. Leczenie alkoholizmu nie jest procesem łatwym, ale może być skuteczne na każdym etapie choroby. Nasze ośrodki odwykowe zapewniają terapię indywidualną i grupową, zajęcia psychoedukacyjne, warsztaty i treningi. Do dyspozycji klientów jest również psycholog i psychiatra.

301
0
5
Transport odpadów niebezpiecznych

Niektóre materiały nie mogą być przewożone przez osoby, nie posiadające licencji ADR. Dlatego oferujemy bezpieczny dla środowiska transport odpadów niebezpiecznych. Dotyczy to między innymi produktów ropopochodnych, tych pochodzących z warsztatów samochodowych lub zakładów przemysłowych, a także emulsji wodnych.

22
0
6
Praca Holandia

Jeśli Twoim celem jest praca w Holandii, a boisz się szukać jej na własną rękę, to rozwiązaniem jest nasza firma. Z nami dobre zatrudnienie jest w zasięgu ręki. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych przedstawicieli i wyrazić chęć pracy. Oferujemy Państwu różnorodne oferty pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

265
0
7
Psychologia książki

W naszym asortymencie znajdują się publikacje, które pomagają zrozumieć wiele obszarów w zakresie psychologii, psychoterapii oraz zagadnień. Księgarnia Terapeutyczna proponuje książki psychologiczne warte przeczytania. Zachęcamy do bliższego poznawania i monitorowania naszego pełnego asortymentu. Chętnie wprowadzamy nowości i klasyki.

340
0
8
Wentylacja przemysłowa

Sprawnie działająca wentylacja przemysłowa to podstawa w każdej firmie. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje szeroką gamę nowoczesnych wentylatorów przemysłowych oraz urządzeń do filtracji pyłów. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie oraz najwyższą jakość naszych produktów. Serdecznie zapraszamy.

84
0
° © www.argentina.info.pl