Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Franczyza konsultant ślubny

Jeśli organizacja wesel jest tym, co chcesz robić w przyszłości, najlepszym sposobem, by zaistnieć w tej szybko rozwijającej się branży, jest dołączenie do grona specjalistów, którzy odnieśli w niej sukces. Oferowana przez nas franczyza konsultant ślubny to doskonałe rozwiązanie, by zdobyć wielu klientów.

80
0
2
organizacja wesel plenerowych

Witamy w firmie Agaya. Zajmujemy się profesjonalną organizacją wesel w Warszawie i w Łodzi. Państwo Młodzi konsultują z nami swoje wybory, a resztę załatwiamy my! Nie muszą denerwować się przygotowaniami. Zarezerwujemy salę, przygotujemy dekoracje, umówimy zespół i wynajmiemy samochód. Będziemy doglądać przygotowań do ostatnich chwil przed ceremonią. Zajmiemy się także gośćmi, ich transportem i dobrym samopoczuciem podczas przyjęcia. Pomożemy w wyborze sukni i garnituru. Jesteśmy z Wami podczas przyjęcia.

443
0
3
Stwardnienie rozsiane depresja

Portal za cel stawia sobie zwiększanie świadomości społecznej na temat SM, a także wspieranie i udzielanie niezbędnych informacji osobom chorym. Stwardnienie rozsiane i depresja często idą w parze - zaburzenie to rozwija się w reakcji na niektóre leki przyjmowane przy SM, a czasami jako wynik zmagań ze świadomością o zachorowaniu. Na naszym portalu wyjaśniamy, jak sobie radzić i gdzie szukać pomocy.

430
0
4
Obrazy religijne

Oferowane przez nas obrazy religijne zapewnią kościelną atmosferę u Ciebie w domu. Mamy doskonałe jakościowo podobizny Jezusa, Matki Boskiej Częstochowskiej (szczególnie chętnie kupowane) czy naszego Papieża-Polaka, jedynego Słowianina na tronie Piotrowym. Naszą ofertę kierujemy głównie do kościołów, plebanii oraz innych bogato wyposażonych miejsc szczególnej czci. Te elementy dekoracyjne doskonale wpasują się w wystrój kuchni, a także będą wyrazem i potwierdzeniem Twojej głębokiej wiary za każdym razem, kiedy odwiedzi Cię sąsiad.

561
0
5
Blaty Kuchenne - Kamieniarstwo-Torun.pl

Zajmujemy się działalnością produkcyjną, w ramach której dostarczamy na rynek najlepsze rozwiązania wykonane z kamienia. Zakład Kamieniarski Szymon Synowski z Torunia ma do zaoferowania m. in. znakomite blaty kuchenne, które świetnie sprawdzą się w każdym domu, gdzie stworzą bardzo funkcjonalną, a przy tym nadzwyczaj piękną przestrzeń przeznaczoną do gotowania. Zapewniamy, że dzięki zastosowaniu naturalnego surowca nasze elementy wyposażenia będą nadzwyczaj trwałe, a co za tym idzie - będą mogły posłużyć Wam przez wiele lat.

209
0
6
Prywatny ośrodek odwykowy

Podczas procesu leczenia zapewniamy opiekę terapeutów, przyjazną atmosferę, indywidualnie dopasowany plan terapii, motywację do osobistej pracy i refleksji. Nasz prywatny ośrodek odwykowy oferuje również całodobowy nadzór pacjentów, odtruwanie i pomoc podczas zespołu abstynencyjnego. Organizujemy zarówno terapie grupowe, jak i indywidualne.

217
0
7
Transport odpadów niebezpiecznych

Niektóre materiały nie mogą być przewożone przez osoby, nie posiadające licencji ADR. Dlatego oferujemy bezpieczny dla środowiska transport odpadów niebezpiecznych. Dotyczy to między innymi produktów ropopochodnych, tych pochodzących z warsztatów samochodowych lub zakładów przemysłowych, a także emulsji wodnych.

22
0
8
Praca Holandia

Jeśli Twoim celem jest praca w Holandii, a boisz się szukać jej na własną rękę, to rozwiązaniem jest nasza firma. Z nami dobre zatrudnienie jest w zasięgu ręki. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych przedstawicieli i wyrazić chęć pracy. Oferujemy Państwu różnorodne oferty pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

265
0
9
Psychologia książki

W naszym asortymencie znajdują się publikacje, które pomagają zrozumieć wiele obszarów w zakresie psychologii, psychoterapii oraz zagadnień. Księgarnia Terapeutyczna proponuje książki psychologiczne warte przeczytania. Zachęcamy do bliższego poznawania i monitorowania naszego pełnego asortymentu. Chętnie wprowadzamy nowości i klasyki.

340
0
10
Wentylacja przemysłowa

Sprawnie działająca wentylacja przemysłowa to podstawa w każdej firmie. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje szeroką gamę nowoczesnych wentylatorów przemysłowych oraz urządzeń do filtracji pyłów. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie oraz najwyższą jakość naszych produktów. Serdecznie zapraszamy.

84
0
° © www.argentina.info.pl