Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Ochorona osób i mienia

Nasza firma specjalizuje się w działaniach ochorony osób i mienia.. Nasi w pełni wykwalifikowani i doświadczeni detektywi zapewnią bezpieczeństwo osobom indywidualnym, a także w zakresie ochrony budynków czy imprez masowych w Gdańsku i Trójmieście. Proponujemy też usługi dodatkowe oraz specjalne, takie jak sprzątanie, zarządzanie recepcją i parkingami, organizowanie szkoleń, wydawanie audytów bezpieczeństwa czy tworzenie planów ochrony. Zapewniamy anonimowość, również w przypadku instytucji państwowych.

350
0
2
Psychoterapia Kielce

W gabinecie są świadczone usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia problemów oraz schorzeń dotyczących zachowania ludzkiego lub też jego psychiki. Anna Banasik to psycholog, który przyjmuje Pacjentów w swoim gabinecie w Kielcach. Psychoterapia przeprowadzana jest metodą systemową w sposób indywidualny.

55
0
3
Praca Holandia

Jeśli Twoim celem jest praca w Holandii, a boisz się szukać jej na własną rękę, to rozwiązaniem jest nasza firma. Z nami dobre zatrudnienie jest w zasięgu ręki. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych przedstawicieli i wyrazić chęć pracy. Oferujemy Państwu różnorodne oferty pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

265
0
4
Psychologia książki

W naszym asortymencie znajdują się publikacje, które pomagają zrozumieć wiele obszarów w zakresie psychologii, psychoterapii oraz zagadnień. Księgarnia Terapeutyczna proponuje książki psychologiczne warte przeczytania. Zachęcamy do bliższego poznawania i monitorowania naszego pełnego asortymentu. Chętnie wprowadzamy nowości i klasyki.

340
0
5
Prywatny dom seniora pomorskie

Cisza, spokój i natura - to nieodłączne elementy idealnego miejsca, w którym można wypocząć, zrelaksować się i przyjemnie spędzić czas. Prywatny dom seniora, mieszczący się w pomorskim Kostkowie to miejsce, przeznaczone dla osób starszych. Przytulne pomieszczenia, las oraz ogród w pobliżu sprawią, że pensjonariusze będą czuli się tu doskonale.

585
0
6
Wedding planner

Ceremonia zaślubin jest szczególnym dniem w życiu i wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego warto oszczędzić sobie nerwów i powierzyć przygotowanie tego wydarzenia specjalistom. Firma Gustowne Wesele zajmuje się organizacją wesel. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi trendami oraz naszą ofertą. Zapraszamy.

267
0
7
ASMOT

Firma ASMOT to profesjonalna hurtownia motoryzacyjna. Naszą domeną są akcesoria samochodowe. Nasza oferta dociera do takich miast, jak: Koszalin, Warszawa, Kraków, Nowy Sącz, Olsztyn, Bydgoszcz i wielu innych w całej Polsce. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą i różnorodną ofertą, skrojoną na miarę Państwa oczekiwań. Zapraszamy.

591
0
8
VSL-System - Adres do rejestracji firmy

Oferujemy pomoc przy początkowych fazach powstawania i działalności nowej firmy. Pomagamy przy rejestracji w KRS, udostępniamy wirtualne biuro i adres do rejestracji firmy, by ułatwić Państwu i sobie współpracę. Nasze biuro zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, by udzielić Klientom kompleksowej i rzetelnej pomocy.

43
0
9
logomaszty.pl | Maszty

Zainwestuj już dzisiaj w praktyczne w zastosowaniu oraz stabilne maszty flagowe! W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama tych elementów. Na danym słupie można zawiesić reklamę z logiem danego przedsiębiorstwa. Proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem.

253
0
10
http://www.robmex.com.pl/

Robex przedstawia Państwu nowoczesne i eleganckie kominki elektryczne. Jest to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które zapewnia ciepło i estetykę. Nasze produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Jesteśmy przekonani, że spełnią one wszelkie potrzeby i wymagania. Nasza oferta skierowana jest do osób, które dbają o to, aby ich dom był ekologiczny i przyjazny środowisku. Kominki elektryczne, które znajdą Państwo u nas wyróżniają się najwyższą funkcjonalnością i szerokimi możliwościami konfiguracji.

241
0
11
Wentylacja przemysłowa

Sprawnie działająca wentylacja przemysłowa to podstawa w każdej firmie. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje szeroką gamę nowoczesnych wentylatorów przemysłowych oraz urządzeń do filtracji pyłów. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie oraz najwyższą jakość naszych produktów. Serdecznie zapraszamy.

84
0
12
Narzędzia warsztatowe

Jedynie Polacy nie mogą uwierzyć, że narzędzia warsztatowe, które po jakiejś naprawie mogłyby służyć jeszcze wiele lat są po prostu wyrzucane. Trzeba jednak zaznaczyć, że bywa tak jedynie w wielkich korporacjach, które mogą sobie na to pozwolić. Trudno sobie bowiem nawet wyobrazić, że małe przedsiębiorstwo oddaje na złom narzędzia warsztatowe mechaniczne, których posiada niewielką ilość.

308
0
° © www.argentina.info.pl