Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Nazwa i opis strony
dodatnie
ujemne
1
Leczenie alkoholizmu

Świadczymy pomoc osobom uzależnionym. Leczenie alkoholizmu nie jest procesem łatwym, ale może być skuteczne na każdym etapie choroby. Nasze ośrodki odwykowe zapewniają terapię indywidualną i grupową, zajęcia psychoedukacyjne, warsztaty i treningi. Do dyspozycji klientów jest również psycholog i psychiatra.

301
0
2
Usługi pogrzebowe Bielsko-Biała

Śmierć bliskiej osoby, to zawsze bardzo bolesne wydarzenie. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Pomożemy Ci zarezerwować kwaterę na cmentarzu, a także dekoracje kwiatowe. W razie, gdyby była taka potrzeba - zajmiemy się także transportem międzynarodowym ciała. W naszym zakładzie w Bielsko-Białej wybierzesz także urnę lub trumnę.

433
0
3
figurka matki boskiej

Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór dewocjonaliów. m.in. sprzęt liturgiczny, różańce, naczynia do odprawiania mszy. Produktem, po który często sięgają nasi klienci jest figurka Matki Boskiej Fatimskiej. Mamy ją w wielu rozmiarach - od 25 cm do ponad metra. Charakteryzuje się szklanymi oczami i złoconą koroną.

485
0
4
różaniec stalowy srebrny

Ten sznur modlitewny powstał z myślą o mężczyznach chcących nosić go w formie bransoletki. Różaniec posiada męski charakter dzięki temu, że jest stalowy i srebrny. Połączenie lawy wulkanicznej oraz popularnego jubilerskiego pierwiastka, a także wzbogacenie autorskim krzyżem gwarantuje, że przedmiot stanie się świetnym dodatkiem.

369
0
5
Naczynia liturgiczne sklep

W naszym serwisie znajda Państwo liczne artykuły oraz naczynia liturgiczne. Sklep posiada w asortymencie monstrancje, kustodia, relikwiarze, kielichy i pateny mszalne, puszki na komunikaty, gongi, dzwonki i kadzielnice kościelne, drzewce i okucia do baldachimów, chorągwi i sztandarów, a także zapięcia do kap.

202
0
6
Organizacja ślubu i wesela Gdańsk

Najważniejszy dzień w waszym życiu musi być tym najlepszym i niezapomnianym. Dzięki naszej gdańskiej firmie nie musi się wiązać z problemami związanymi z koordynacją wydarzenia i niepotrzebnym stresem z tym związanym. Organizacja ślubu i wesela w naszym wykonaniu przebiega bez niepotrzebnych zmartwień. Ty przygotuj się do ważnej decyzji, my przygotujemy imprezę.

481
0
7
Coaching kurs

A jakby tak umieć: rozwiązywać swoje problemy, pomagać innym, budować szczęśliwe związki, rozwijać się zawodowo i biznesowo, a przy tym dbać o swoje zdrowie i kondycję? To wszystko jest możliwe, gdy wykorzystasz coaching - kurs wewnętrznej przemiany jest na wyciągnięcie Twojej dłoni. Zaufaj mi i zadowolonym Klientom.

493
0
8
Sklep internetowy z dewocjonaliami

Wadowice to miejsce kultu, dlatego prowadzimy w tym miejscu sprzedaż produktów umacniających wiarę. Ale prowadzimy także sklep internetowy Timoteo.pl. Dewocjonalia sprzedawane przez nas to artykuły zarówno dla świeckich Klientów, jak i kapłanów, którzy znajdą u nas produkty liturgiczne. Zobacz jakie koszule kapłańskie i stuły oferujemy.

59
0
9
Blaty Kuchenne Toruń

Zajmujemy się działalnością produkcyjną, w ramach której dostarczamy na rynek najlepsze rozwiązania wykonane z kamienia. Zakład Kamieniarski Szymon Synowski z Torunia ma do zaoferowania m. in. znakomite blaty kuchenne, które świetnie sprawdzą się w każdym domu, gdzie stworzą bardzo funkcjonalną, a przy tym nadzwyczaj piękną przestrzeń przeznaczoną do gotowania. Zapewniamy, że dzięki zastosowaniu naturalnego surowca nasze elementy wyposażenia będą nadzwyczaj trwałe, a co za tym idzie - będą mogły posłużyć Wam przez wiele lat.

209
0
10
Transport odpadów niebezpiecznych

Niektóre materiały nie mogą być przewożone przez osoby, nie posiadające licencji ADR. Dlatego oferujemy bezpieczny dla środowiska transport odpadów niebezpiecznych. Dotyczy to między innymi produktów ropopochodnych, tych pochodzących z warsztatów samochodowych lub zakładów przemysłowych, a także emulsji wodnych.

22
0
11
Praca Holandia

Jeśli Twoim celem jest praca w Holandii, a boisz się szukać jej na własną rękę, to rozwiązaniem jest nasza firma. Z nami dobre zatrudnienie jest w zasięgu ręki. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych przedstawicieli i wyrazić chęć pracy. Oferujemy Państwu różnorodne oferty pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

265
0
12
Psychologia książki

W naszym asortymencie znajdują się publikacje, które pomagają zrozumieć wiele obszarów w zakresie psychologii, psychoterapii oraz zagadnień. Księgarnia Terapeutyczna proponuje książki psychologiczne warte przeczytania. Zachęcamy do bliższego poznawania i monitorowania naszego pełnego asortymentu. Chętnie wprowadzamy nowości i klasyki.

340
0
13
Wentylacja przemysłowa

Sprawnie działająca wentylacja przemysłowa to podstawa w każdej firmie. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje szeroką gamę nowoczesnych wentylatorów przemysłowych oraz urządzeń do filtracji pyłów. Zapewniamy perfekcyjne wykonanie oraz najwyższą jakość naszych produktów. Serdecznie zapraszamy.

84
0
° © www.argentina.info.pl